خانه / اخبار / فیروز کریمی سرمربی تراکتور آذربایجان شد
فیروز کریمی سرمربی تراکتور آذربایجان شد

فیروز کریمی سرمربی تراکتور آذربایجان شد

پس از کناره گیری فراز کمالوند از سرمربیگری تیم بحران زده تیراختور آزربایجان، هیات مدیره باشگاه فیروز کریمی را به جای وی منصوب کرد.

هیات مدیره باشگاه تیراختور در توجیه انتخاب کریمی گفت: «فیروز کریمی در هفته‌های پایانی فصل اخیر نیز هدایت تیراختور را بر عهده داشت و کارنامه موفقی را از خود بر جا گذاشت و هیات مدیره باشگاه با در نظر گرفتن این موضوع و همچنین فرصت اندک باقی‌مانده تا بازی مقابل النصر عربستان، هدایت تیم را به ایشان سپرد.»

 

کمالوند به دلیل شرایط نامساعد تیراختور و نداشتن بازیکن و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این تیم به دلیل بدهی سنگین باشگاه، از تیم تیراختور کناره گیری کرد. کمالوند از حدود یک ماه پیش هدایت تیراختور را بر عهده گرفته بود و برای سال دوم قول قهرمانی داده بود اما بدون حتی یک حضور رسمی ‌روی نیمکت، از تیراختور رفت.

 

در حالیکه مسئولان ایران تیم تیراختور آزربایجان را قدم به قدم به مرحله فروپاشی و انحلال کامل پیش می برند، این تیم بدون بازیکن، قرار است چهار روز دیگر در مرحله یک‌هشتم نهائی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم قدرتمند النصر عربستان برود. در روزهای گذشته نظمی، مدیرعامل تیراختور گفت: «دچار کمبود بازیکن هستیم و برای بازی با النصر روی بازیکنان امید و جوانان حساب کردیم!»

 

هواداران تیم فوتبال تیراختور آزربایجان در روزهای گذشته  در اعتراض به عملکرد ضعیف و سوء مدیریت مسئولان باشگاه و دخالت های سپاه پاسداران ایران در مسائل این باشگاه، چندین بار تجمع اعتراضی برپا کرده اند.

 

هواداران آزربایجانی معتقدند سپاه پاسداران و مسئولان ایران تیم تیراختور آزربایجان را با بحران مواجه کرده اند و قصد دارند این تیم محبوب جهان تورک را منحل کنند. به باور هواداران تیراختور، مسئولان ایران محمدرضا زنوزی سرمایه گذار دلسوز آزربایجان را هم قربانی اهداف شوم خود کردند.

 

تیراختور فراتر از یک تیم فوتبال است و صدای آزادیخواهی تورکان آزربایجان جنوبی است. تیراختور پرطرفدارترین تیم جهان تورک است و بازی های این تیم در سراسر جهان تورک با حساسیت پیگیری می شود. مسئولان حکومت ایران سعی دارند با تضعیف تیراختور، این تیم محبوب جهان تورک را از صحنه حذف نمایند.

 

موارد مشابه در سایت بایداق:

تراکتور آذربایجان در آستانه فروپاشی؛ کمالوند استعفا داد

 

تراکتور آذربایجان در آستانه فروپاشی؛ کمالوند استعفا داد

باشگاه تراکتور آذربایجان در مالکیت زنوزی باقی ماند

عکس/استقبال فراز کمالوند از فیروز کریمی

این مطلب را شیر کنید

Check Also

تراکتور تبریز

تراکتور در بازی مقابل النصر حاضر می‌شود

از روز گذشته و پس از ارسال درخواست باشگاه تراکتور برای تعویق دیدار این تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *