خانه / اخبار / طبیعت دوستی یا تاجیک بازی؟؛ سینه چاکان دیروز آتش سوزی استرالیا، خاموشان و حامیان عاملان امروز آتش سوزی تورکیه

طبیعت دوستی یا تاجیک بازی؟؛ سینه چاکان دیروز آتش سوزی استرالیا، خاموشان و حامیان عاملان امروز آتش سوزی تورکیه

 

وقتی جنگل های استرالیا آتش گرفت کوالاها در آن می سوختند برخی از فعالین تاجیک زبانان ایران برای اینکه از همسایه عقب نمانند در شبکه های اجتماعی کوالای استرالیا را ترند کردند. اما همین نوع دوستان امروز برای اینکه ژن آریایی شان به خطر نیافتد از آتش سوزی های عمدی که به قلب تورکیه افتاده است و عاملان آن حمایت می کنند.

اینکه چرا فعالین سیاسی تاجیک زبانان ایران به موضوع همسایه بی‌تفاوت هستند جای تامل دارد، کسانی که عزادار اتفاقات ریز و درشت گوشه گوشه جهان می‌شوند، این بار در برابر صحنه‌های تلخ همسایه نه تنها بی‌خیال اند، بلکه با لذت این اتفاق را به نظاره نشسته‌اند.

، فقط جنگل ها نبودند که سوختند، بلکه تمام حیواناتی که در این مسافت طولانی زندگی می کردند سوخته اند، تصاویر دردناک جزغاله شدن حیوانات کوچک و بزرگ در این آتش سوزی دل هر انسانی را به درد می آورد، جوجه هایی که در تخم از شدت گرمای آتش سوزی سوخته بودند. پرنده ای که در کنار تخم هایش سوخته است آیا می تواند دلی را به درد نیاورد؟؟  پاسخ مثبت است،‌میتواند.

عاملان این اقدام تروریستی و سمپات های پان ایرانیست تاجیک زبان در جغرافیای ایران دلشان از این اتفاق به درد که نیامد هیچ جشن و شادی گرفتند و خوشحالی کردند. این حضرات میهن‌پرستِ نوع‌دوست! که صرفا برای کری خوانی برای هر کوالا و کانگوروی استراليا اشک ریختند! برای اینکه به ژن آریایی(!) و روحیه مدنی(!) مبارزان آن‌ور مرزشان برنخورد، آتشی که تروریست های مورد حمایتشان به قلب تورکیه انداخت را نه تنها ندیده گرفتند بلکه این غم را جشن گرفتند.

 

 

این مطلب را شیر کنید

Check Also

دیدار وزیر دفاع ترکیه و رئیس ستاد کل ارتش آذربایجان

دیدار وزیر دفاع تورکیه و رئیس ستاد کل ارتش آذربایجان

وزیر دفاع تورکیه و رئیس ستاد کل ارتش جمهوری آذربایجان در آنکارا دیدار و گفتگو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *