خانه / ایران / حمله وحشیانه مامورین به دستفروش پیر و نابینا در تبریز

حمله وحشیانه مامورین به دستفروش پیر و نابینا در تبریز

 به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »‌ یک پیرمرد دستفروش در شرایطی که نابینا هم بود، روز گذشته در بازار گرجیلر تبریز مورد حمله ماموران سد معبر شهرداری قرار گرفت و دچار تشنج شد.

گفته می شود روز دوشنبه ۱۷ تیر ۹۸، ماموران سد معبر شهرداری در تبریز به دست فروشان اول بازار گرجیلر حمله کردند. در جریان این حمله وحشیانه یک پیرمرد دست فروش نابینا دچار تشنج شد و روانه بیمارستان گردید.
همچنین در روز یکشنبه ۱۶ تیر نیز، بار دیگر جمعی از دستفروشان تبریز در اعتراض به برخوردهای نامناسب ماموران شهرداری دست به تجمع زده بودند.
پیشتر نیز در روز یکشنبه ۹تیر ۹۸ دست فروشان محروم تبریزی در اعتراض به ممنوعیت دستفروشی در محوطه بازار تاریخی تبریز، در مقابل درب فرمانداری رژیم در این شهر تجمع کرده بودند.
دستفروشان با برپایی تجمع اعتراضی نسبت به جمع آوری بساطشان توسط ماموران شهرداری و همچنین ایجاد بازار شب در میدان “نماز” تبریز اعتراض کرده بودند. دستفروشان میگویند شهرداری روز یکشنبه ۹ تیرماه هرگونه دستفروشی در محدوده بازار تاریخی تبریز را ممنوع اعلام کرده است.
چندی پیش جمعی از این دستفروشان در اعتراض به ممانعت شهرداری تبریز از دستفروشی در محدوده بازار، مقابل ساختمان فرمانداری تبریز تجمع کرده بودند. ولی تاکنون هیچ مقام مسئولی پاسخگوی آنها نبوده است.
این مطلب را شیر کنید

Check Also

واکنش پومپئو به اظهارات روحانی در مورد مذاکره در صورت رفع تحریم‌ها

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »‌  مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا، با تاکید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن