خانه / ایران / مسلح شدن ده ها دختر ربوده شده کم سن و سال از مناطق روستایی کردستان ایران توسط تروریستهای پژاک، کومله و دمکرات

مسلح شدن ده ها دختر ربوده شده کم سن و سال از مناطق روستایی کردستان ایران توسط تروریستهای پژاک، کومله و دمکرات

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »‌ دهها دختر کم سن و سال از سوی تروریستهای پژاک، کومله و دمکرات از مناطق روستایی کردستان ایران ربوده شده اند.

پژاک و پ ک ک از هر فرصتی برای فریب مردم استفاده می کنند، برای فریب دختران و پسران کردستانی، سن و سال آنها مهم نیست و فقط نیروهای تروریست باید افزایش پیدا کند!

از شمال عراق خبر می رسد که متاسفانه در اردوگاههای کویه، قندیل، شهرک آزادی، قلعه، زرگویز، زرگویزله، هلگورد، سلیمانیه و اربیل، تعداد زیادی از دختران زیر سن قانونی که کودک محسوب می شوند، از سوی گروهکهای پژاک و کومله و دمکرات فریب داده شده و مسلح شده اند.

دهها دختر کم سن و سال از روستاهای کردستان ایران فراری داده شده و توسط تیم های تروریستی که به منطقه می روند، به شمال عراق برده شده و به عنوان گریلا و پیشمرگ مورد سوء استفاده قرار می گیرند.

طبق گزارش منابع آگاه محلی چند تیم تروریستهای دمکرات، کومله و پژاک، در زمان حضور در مناطق روستایی کردستان ایران، از فقر مالی برخی خانواده های روستایی استفاده کرده و آنها را ترغیب کردند تا دخترانشان را برای زندگی بهتر در اروپا تحویل آنها دهند!

متاسفانه برخی فریب خورده و دختران زیر سن قانونی را با دادن وعده های واهی و توخالی، به اردوگاه های خود کشانده اند.

همچنین تعدادی از این دختران نیز که با مقاومت خانواده هایشان روبرو شدند از سوی تروریستها ربوده شده و به مراکز فساد اردوگاههای ضد انقلاب برده شدند.

این اتفاقات در مناطق تحت سلطه حکومت اقلیم کردستان عراق می افتد و از سوی اقلیم کردستان هیچ نظارتی بر این اعمال نمی شود و آنها در اردوگاههای خود در شمال عراق از قوانین جنگلی پیروی می کنند.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

پایان نمایش مضحک اعتصاب غذای تروریست های پ.ک.ک و پژاک

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »‌  عبدالله اوجالان، رهبر گروه تروریستی (پ‌کا‌کا) روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن