خانه / ایران / تراکتور آذربایجان پرتماشاگرترین تیم لیگ هجدهم

تراکتور آذربایجان پرتماشاگرترین تیم لیگ هجدهم

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »   سرخپوشان آذربایجان با ۱۲ هزار هوادار بازی تیراختور- پارس جنوبی بوشهر به ۶۵۳ هزار تماشاگر در بازی‌های این فصل لیگ برتر دست یافتند تا بالاتر از پرسپولیس و استقلال پر تماشاگر‌ترین تیم لیگ برتر در این فصل لقب گیرند.

تیم‌های پرسپولیس و استقلال امسال با ۵۶۷ هزار تماشاگر و ۴۰۷ هزار تماشاگر دوم و سوم شدند و پرسپولیس نمی‌تواند این آمار را بشکند، چون در ورشگاه ۱۵هزار نفری جم بازی می‌کند و با فرض در اختیار داشتن کامل ورزشگاه برای پرسپولیسی‌ها باز این تیم قادر نیست به رده‌ی نخست صعود کند و در سوی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی ۱۰۰ هزار تماشاگر هم داشته باشد باز به رده‌ی دوم هم نمی‌تواند صعود کند.

بازی تیراختور- استقلال در ورزشگاه یادگار امام با ۹۰ هزار تماشاگر پر‌تماشاگر‌ترین بازی لیگ برتر بوده و بازی پرسپولیس با سپاهان و پرسپولیس با استقلال با ۸۰ هزار نفر دومین و سومین بازی پر تماشاگر لیگ برتر بودند.

پرشورها که بعد از بازگشت به لیگ برتر از لیگ برتر نهم تا دوازدهم پر تماشاگرترین تیم لیگ برتر بودند و از لیگ سیزدهم تا هفدهم این آمار در اختیار قرمزپوشان تهرانی بود.

تیراختوری‌ها سال گذشته برای اولین بار در جمع ۳ تیم پرطرفدار نیز قرار نگرفته‌اند و سپاهان تیم سوم پر‌تماشاگر لیگ هفدهم شد.

با توجه به خصوصی‌سازی تیراختور با وجود محرومیت در اولین بازی لیگ برتر مقایل نساجی‌، باز تیراختوری‌ها حماسه آفریدند و در اکثر بازی‌های خانگی این مملو از تماشاگران میزبان بود.

قرمزپوشان آذربایجان از ۱۵بازی خانگی خود در لیگ برتر‌ ۱۰ برد ۳ تساوی و ۲ باخت داشتند که با ۳۳ امتیاز بعد از پرسپولیس ۳۷ امتیازی دوم شدند و با توجه به اینکه پدیده مشهد این هفته در خارج از خانه بازی می کند جایگاه دومی تیراختور تغییر نمی‌کند.

برترین خط حمله در حالت میزبان را با ۲۷ گل تیراختور در اختیار دارد و با توجه به اینکه پرسپولیس پدیده این هفته خارج از خانه بازی دارند تنها تیم های سپاهان و استقلال در صورتی می‌توانند این آمار را بدست بیارند که به ترتیب ۷ و ۱۰ گل به حریفان خود در ورزشگاه خانگی خود بزنند./ فارس

 

این مطلب را شیر کنید

Check Also

نقره داغ ترکتورآذربایجان / حکم نزدیک به دو میلیارد تومنی (مانده از تراکتور غیرخصوصی) علیه سرخ ها!

 به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »‌  ظهر امروز کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن