خانه / ایران / پاسخ رد معاون سیاسی سپاه پاسداران ایران به دعوت ترامپ

پاسخ رد معاون سیاسی سپاه پاسداران ایران به دعوت ترامپ

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »  یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران ایران اعلام کرد با ایالات متحد آمریکا مذاکره ایی انجام نخواهیم داد.

جوانی در مصاحبه با خبرگزاری نیمه رسمی تسنیم به پیشنهاد مذاکره دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که گفته است ، درگیری نظامی با ایران را از نظر دور نگه نمی داریم، پاسخ داد.

جوانی ضمن اشاره به اینکه ایران به آمریکا اعتماد ندارد گفت : مذاکره با آمریکا مورد بحث نخواهد بود. آمریکائیان جرات حمله نظامی به ایران را نخواهند داشت.

فرمانده ایرانی ضمن اشاره به اینکه آمریکا با اعمال تحریم ها و فشارها بر علیه ایران پس از خارج شدن از قرار داد هسته ایی در صدد ایجاد تشنج و ناآرامی در ایران بر آمده است اعلام کرد : اکیب ترامپ سال گذشته گمان می کرد که در ایران تشنج ایجاد خواهد شد و ایران نیز برای نجات از این ناآرامی ها در مقابل خواسته های آمریکا سر تعظیم فرود خواهد آورد ولی چنین نشد.

یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران ایران در پاسخ به تهدیدات جنگی مقامات آمریکایی بر علیه ایران گفت : در سال جاری شاهد این بودیم که از یک طرف سپاه را در فهرست سازمان های ترویستی قرار دادند و از طرف دیگر ناو هواپیمابر خودشان را به منطقه اعزام کردند و یک نوع ادبیات جنگی را در پیش گرفتند. به نظر می‌رسد تصور آنها این است که اگر یک نوع ادبیات نظامی را چاشنی تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی خودشان بکنند، ملت ایران مرعوب شده و دولتمردان ایران تن به مذاکره می‌دهند. این همان چیزی است که ترامپ در سخنان اخیر خودش اعلام کرده که آماده است تا مقامات جمهوری اسلامی با او تماس بگیرند و پای میز مذاکره بنشینند. تجربه 40 ساله ملت ایران ، دور اندیشی مقامات کشوری و استراتژی های آیت الله خامنه ایی رهبر دینی ایران نشان داده است که راهی بجز مقاومت پیش روی ما نیست.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دیروز طی سخنانی ضمن اشاره به اینکه پس از خارج شدنشان از قرار داد هسته ایی وضعیت اقتصادی ایران رو به وخامت نهاده است گفته بود : می خواهم که به من زنگ بزنند و با هم صحبت کنیم و تفاهم عادلانه ایی حاصل کنیم. ما نمی خواهیم صاحب سلاح هسته ایی شوند. چیز زیادی نمی خواهیم. این تفاهم می تواند آنها را در موقعیت خوبی قرار دهد. ما نمی خواهیم به ایران آسیب برسانیم.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

آغاز استقرار نیرو، جنگنده‌ و سامانه‌های موشکی آمریکا در عربستان

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »‌  ارتش آمریکا استقرار صدها سرباز، جنگنده و سامانه‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن