خانه / ایران / «درخواست روحانی از ارتش و سپاه» برای تخلیه آب از شهرها

«درخواست روحانی از ارتش و سپاه» برای تخلیه آب از شهرها

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق » خبرگزاری فارس روز سه‌شنبه خبر داد که حسن روحانی، رئیس جمهور، روز سه‌شنبه از ارتش و سپاه خواست تا در زمینه تخلیه آب از شهرها، در پی وقوع سیل، کمک کنند.

آقای روحانی گفت: «من از ارتش و سپاه می‌خواهم که برای تخلیه و کار مهندسی که هر دو توانمندی بسیار خوبی دارند اقدام کنند و بقیه دستگاه‌ها هم باید در این زمینه امکانات خود را بیاورند و سریع‌تر آب از شهرها تخلیه شود.»

حسن روحانی در عین حال تلاش کرده است تا به برخی انتقادات در زمینه عدم حضور مسئولان و مقامات در محل وقوع سیل و عدم رسیدگی به‌موقع به این بحران پاسخ دهد.

او گفت: «مردم عزیز ما توجه داشته باشند که همه نیروها… از ابتدای امر پای کار بودند. واقعا شبانه‌روز تلاش می‌کردند و ما ساعت ۱۱ تماس می‌گرفتیم سر کار بودند، دیرتر تماس می‌گرفتیم یا زودتر تماس می‌گرفتیم یا نیمه شب تماس می‌گرفتیم سر کار بودند. این واقعا ارزشمند است؛ یک عده نیایند در فضای مجازی کاری انجام دهند که اتهام و سخن ناروا و مأیوس کردن مردم است.»

در پی انتقادهای گسترده از غیبت استاندار گلستان در محل خدمت خود در زمان وقوع سیل روز یک شنبه خبر رسید که معاون اول رئیس‌ جمهوری ایران دستور به برکناری مناف هاشمی، استاندار گلستان داده‌ است.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

شمار قربانیان سیل در جنوب سیبری به ۱۸ نفر رسید

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »‌ مقامات روسیه روز سه‌شنبه اعلام کردند که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن