خانه / عناوین اخبار / حساسیت در لیگ قهرمانان آسیا، پاختاکور ازبکستان معادلات گروه D ( پرسپولیس و دو تیم عربی ) را برهم زد !

حساسیت در لیگ قهرمانان آسیا، پاختاکور ازبکستان معادلات گروه D ( پرسپولیس و دو تیم عربی ) را برهم زد !

شاگردان خورخه فوساتی در شرایطی به دیدار برابر پاختاکور ازبکستان رفته بودند که با کسب پیروزی 2 بر صفر خانگی برابر السد، وضعیت خوبی در گروه چهارم رقابت ها با حضور دو مدعی اصلی یعنی السد و پرسپولیس پیدا کرده بودند؛ اما اتفاقاتی که در ورزشگاه پاختاکور رخ داد، می تواند سرنوشت گروه چهارم را دستخوش تغییر کند.

تیم پاختاکور که در خانه مقابل الاهلی بازی می کرد، نمایش خوبی طی نیمه اول داشت و با تساوی بدون گل دو تیم به رختکن رفتند.

با شروع نیمه دوم تیم پاختاکور که مقابل هوادارانش بازی می کرد، فرم بهتری از خود نشان داد و مالکیت را در اختیار خود گرفت تا اینکه در دقیقه 62 آرات بیمکائف که مقابل پرسپولیس هم در تساوی یک بر یک این تیم گلزنی کرده بود، روی یک ضربه ایستگاهی موفق به باز کردن دروازه محمد العویس گلر الاهلی شد.

در ادامه اگرچه تیم فوتبال الاهلی سعی داشت برای زدن گل تساوی فشار بیاورد ولی دفاع منطقی تیم میزبان سبب شد تا آنها فرصت های بسیار کمی داشته باشند و فقط یک بار بود که مهاجم این تیم در محوطه جریمه و به زاویه مخالف شوت زد که این موقعیت هم از دست رفت و در طول بازی هم عمرالسوما که دو گل به السد زده بود، نتوانست کار ویژه ای انجام دهد؛ البته بیمکائف قبل از خروج از بازی می توانست حتی اختلاف را دو برابر کند که با واکنش بسیار خوب العویس توپ به کرنر فرستاده شد.

در نهایت این شاگردان “شوتا آرولادزه” بودند که توانستند با کسب پیروزی ارزشمند خانگی میان یکی از سه مثلث مدعی گروه چهارم، 4 امتیازی شوند و در صدر قرار بگیرند.

پیش از این تصورها بر این بود که سه تیم الاهلی عربستان، السد قطر و پرسپولیس تهران سه مدعی اصلی گروه چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هستند ولی حالا پاختاکور با 4 امتیاز صدرنشین شده،

 در دیگر بازی این گروه دو تیم پرسپولیس و السد روبروی هم قرار گزفتند که تیم پرسپولیس در دیداری که موقعیت‌هایی ایده آل  هم برای گلزنی داشت در نهایت با گل دقیقه 94 بغداد بونجاح بازی را به حریف واگذار کرد تا قعرنشین جدول گروه چهارم شود.

جدول گروه D:

این مطلب را شیر کنید

Check Also

شمخانی: جنگ نظامی میان ایران و آمریکا رخ نخواهد داد

علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن