خانه / بین الملل / ایجاد خانه های فساد و فحشا توسط “پ ک ک” و “پژاک” در شهرهای اقلیم کردستان عراق

ایجاد خانه های فساد و فحشا توسط “پ ک ک” و “پژاک” در شهرهای اقلیم کردستان عراق

سازمان تروریستی پ ک ک و پژاک با الگو برداری از سازمان های اطلاعاتی موساد و سیا از زنان و دختران بمنظور نفوذ به فرمانده هان عالی رتبه نظامی و چهره های سیاسی سوء استفاده می نماید.

اخاذی و باج گیری از کردها و ترانزیت مواد مخدر از مهمترین فاکتورهای درآمدی تروریست های پ.ک.ک و پژاک محسوب می گردد و رسانه ها تاکنون خبرهایی در این مورد منتشر نموده اند و اسناد قابل توجهی موجود می باشد.

پ ک ک و پژاک علاوه بر ترانزیت مواد مخدر و باج گیری از کردها ، جیره خوار ابر قدرت های جهانی بوده و در قبال تحرکات تروریستی در منطقه مبالغ قابل توجهی دریافت می نمایند.

بنا به اظهار مقام های آگاه امنیتی ،خانه های فساد و فحشا در شهرهای اربیل ،سلیمانیه و کرکوک شناسایی شده است که این مراکز فساد و فحشا با پوششی کاملا محرمانه توسط پ ک ک و پژاک اداره میشود و از مهمترین منابع درآمدی گروه بحساب می آید. پ ک ک و پژاک علاوه بر منبع درآمدی از خانه های فساد و فحشا از چهره های سرشناس نظامی برای مشروعیت بخشیدن به پ ک ک سوءاستفاده می نماید و همانند سازمان اطلاعاتی موساد از نقش مخرب زنان و دختران در این شیوه بهره می برند.

نیروهای امنیتی همچنین با اشاره به این موضوع اذعان داشتند ،زوزان بوتون از کادرهای سابق پ ک ک که اخیر توسط سرویس اطلاعاتی میت ترکیه دستگیر شده است ، در بازجویی ها اعتراف نمود که پ ک ک برای نفوذ سیاسی و اطلاعاتی میان فرمانده هان عالی رتبه ترکیه و برخی از چهره های سیاسی از نقش مخرب زنان و دختران بهره برداری می کند.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

خبرهایی از توافق ميان بغداد و اربیل برای خروج از بحران همه‌پرسی كردستان

برخی منابع موثق از کردستان عراق به روزنامه فرامنطقه‌ای شرق الاوسط گفته‌اند که دادگاه فدرال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن