خانه / ایران / عکس کریسمس از خانواده دختر “کی نژاد” که در شبکه های اجتماعی جنجال آفرید

عکس کریسمس از خانواده دختر “کی نژاد” که در شبکه های اجتماعی جنجال آفرید

در آستانه سال نوی میلادی ۲۰۱۹، عکسی از دختر و داماد دکتر “محمد علی کی نژاد”، عضو شورای انقلاب فرهنگی و مبارزه با تهاجم فرهنگی، در شبکه های اجتماعی منتشر شد که سبب خشم کاربران گشته است

تصویری که از سوی “سلوا کی‌نژاد” منتشر شده است نشان می دهد که او همراه با همسر و فرزندش کریسمس را با لباس‌های متفاوت در “ایالات متحده آمریکا” جشن گرفته اند. این تصویر حساسیت ها فراوانی را برانگیخته است.
گفته شده است که دختر دکتر “محمد علی کی نژاد”، “سلوا کی نژاد” پس از اخذ بورسیه تحصیلی از سوی دولت جمهوری اسلامی “ایران” ابتدا به کشور “سوئیس” رفته و سپس اقامت “ایالات متحده آمریکا” را دریافت کرده و برای همیشه بدانجا مهاجرت کرده است.
بسیاری از کاربران عکس دختر و داماد “ترامپ” به همراه فرزندان را در کنار خانواده “سلوا کی نژاد” دختر شخصی که سِمَت مبارزه با تهاجم فرهنگی “آمریکا” را به عده داشت، در کنار هم در شبکه های اجتماعی منتشر کردند تا کاربران بتوانند شباهت سبک زندگی آن ها را دریابند.

عده ای از کاربران نیز عنوان کردند که آنها با تفکر پدرانشان نمی خواهند زندگی کنند اما با پول آنها آری. به گفته این دسته از کاربران چرا کشور “آمریکا” برای مردم معمولی شیطان بزرگ است اما برای فرزندان بعضی از مسئولین مدینه فاضله می باشد.

این مطلب را شیر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن