خانه / اجتماعی / ویدیو از برخورد خشونت آمیز با مهاجران افغان توسط فردی با لباس نیروی انتظامی ایران و بیانیه پلیس درباره ضرب شتم اتباع

ویدیو از برخورد خشونت آمیز با مهاجران افغان توسط فردی با لباس نیروی انتظامی ایران و بیانیه پلیس درباره ضرب شتم اتباع

بیانیه پلیس ایران درباره ضرب و شتم اتباع افغان توسط سرباز نیروی انتظامی

در پی انتشار فیلمی در شبکه‌‌‌های اجتماعی مبنی بر اینکه یک سرباز نیروی انتظامی تعدادی از اتباع افغانستان را مورد ضرب و شتم قرار می‌‌دهد، نیروی انتظامی با صدور پیامی اعلام کرد: “بلافاصله پس از انتشار این فیلم، بررسی‌‌ها در این رابطه آغاز و مشخص شد که این اتفاق در هیچ کدام از مقرهای ناجا رخ نداده بنابراین شناسایی و دستگیری عاملان تهیه این فیلم در دستورکار پلیس است.”

اخیرا ‌ویدئویی از بدرفتاری با گروهی از مهاجران افغان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که واکنش های زیادی در میان کاربران درپی داشته است.

در این تصاویر،‌ ۹ مرد جوان با ظاهری شبیه مهاجران افغان در کنار یک دیوار آجری به صف شده‌اند و مرد دیگری که لباس پلیس به تن‌ دارد،‌ به صورت یک یک آن‌ها سیلی می‌زند و با لهجه کرمانی می‌پرسد: ایران آمدی چکار؟ بعد هم به همه دستور می‌دهد چندبار پیاپی بشینند و برخیزند.

کسی که از این جریان فیلم می گیرد، در پایان ویدئو از مردی که به صورت “مهاجران” سیلی می‌زند، می پرسد: “حالا فیلمش را می‌خواهی چکار؟”

video_2018-12-19_11-36-00

این مطلب را شیر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن