خانه / عناوین اخبار / در مجلس: تبعیض مردم آذربایجان را آزار می دهد+ ویدئو

در مجلس: تبعیض مردم آذربایجان را آزار می دهد+ ویدئو

محمد حسن‌نژاد گفت: چطور از خلیج‌فارس و سرشاخه‌های کارون آب را منتقل می‌کنند اما برای احیای دریاچه اورمیه از طریق انتقال آب از سرشاخه‌های رودخانه زاب، پولی ندارند؟ چطور پروژه قطار سریع‌السیر اصفهان عملی می‌شود اما قطار میانه – تبریز 17 سال است که تمام نشده است؟

در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی، محمد حسن‌نژاد ضمن تذکری به رئیس‌جمهور، به تبعیض‌های صورت گرفته علیه مردم آذربایجان، اعتراض نموده و گفت: ضمن تبریک به استاندار جدید آذربایجان‌شرقی، ما گله داریم از رئیس جمهور که به جای اینکه معاون اول ایشان برای معارفه استاندار جدید به استان پراهمیت آذربایجان شرقی سفر کنند، یک معاون وزیر فرستادند که ما این را کم‌لطفی به آذربایجان می‌دانیم.

وی ادامه داد: مورد بعدی، تبعیض و حس تبعیض است که در بین مردم آذربایجان شکل گرفته است، آنها سوال می‌کنند که چطور از خلیج‌فارس و سرشاخه‌های کارون آب را منتقل می‌کنند اما برای احیای دریاچه اورمیه از طریق انتقال آب از سرشاخه‌های رودخانه زاب، پولی ندارند؟ چطور پروژه قطار سریع‌السیر اصفهان عملی می‌شود اما قطار میانه – تبریز ۱۷ سال است که تمام نشده است؟ آب آراز به مرند، هرزندات و دشت‌های یکانات منتقل نمی‌شود؛ چطور آزادراه شمال ساخته می‌شود اما آزادراه تبریز- مرند – بازرگان ساخته نمی‌شود؟ و این حس تبعیض مردم آذربایجان را آزار می‌دهد.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

گرافیتی کنایه آمیز فعالین مدنی اردبیلی به نماینده این شهر:اصل ۱۵ قانون اساسی را باطل کنید!

فعالین مدنی اردبیلی با گرافیتی کنایه‌آمیز بر در بیرونی دفتر ارتباطات مردمی محمد فیضی‌نژاد یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *