خانه / ایران / کری‌خوانی هوادارن قشقایی برای پرسولیسی‌ها + عکس

کری‌خوانی هوادارن قشقایی برای پرسولیسی‌ها + عکس

به گزارش بایداق _  بعد از بالا گرفتن کری خوانی بین تیم های تراکتورسازی و پرسپولیس گویا هواداران قشقایی که تراکتور و قشقایی را تیم مشترک خود میدانند با مانور روی باخت پرسپولیس به کاشیما آنتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا برای هواداران این تیم کری خوانی کردند.

 هواداران قشقایی که دو سال پیش، تیمشان موفق به حذف پرسپولیس از جام حذفی شده بود، بعد از باخت سرخ‌پوشان به کاشیما آنتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا، برای این تیم کری خواندند.

این روزها پرسپولیسی‌ها هر طرف که نگاه می‌کنند، اثری از پرچم ژاپن را می‌بینند و این اتفاق در ورزشگاه‌های مختلف برای کری خوانی با سرخپوشان ادامه دارد.
از هواداران تراکتورسازی گرفته تا استقلال و سپاهان، همگی مشغول کری خوانی برای سرخ‌ها هستند و مدام، شکست این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر کاشیما آنتلرز ژاپن را یادآوری می‌کنند.
در ادامه این اتفاقات، هواداران باشگاه قشقایی شیراز که دو فصل قبل توانستند سرخپوشان را از مرحله اول جام حذفی، کنار بزنند نیز وارد عمل شدند و با انتشار این لوگو، برای تیم تهرانی کری خواندند. در تصویر، ترکیبی از لوگوی باشگاه های کاشیما آنتلرز ،  قشقایی و کلاه قوم قشقایی را می بینیم!

قشقایی
لوگوی تیم کاشیما
Ä°lgili resim
لوگوی قشقایی
Ä°lgili resim
این مطلب را شیر کنید

Check Also

شعارهای ملی و کری خوانی های فوتبالی هواداران تراکتور در مقابل فحاشی های طرفداران پرسپولیس +ویدئو

به گزارش بایداق _ در بازی امروز تیم تراکتور سازی آذربایجان (تیراختور) با تیم پیروزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *