خانه / ایران / نماینده بستان آباد: توهین هواداران پرسپولیس به ملت آذربایجان قابل گذشت نیست

نماینده بستان آباد: توهین هواداران پرسپولیس به ملت آذربایجان قابل گذشت نیست

نماینده ملکان با بیان اینکه توهین هوادارن پرسپولیس به ملت آذربایجان قابل گذشت نیست، خواستار برخورد مسئولان با این تیم شد.

محمد وحدتی هلان؛ نماینده بستان آباد توهین هواداران پرسپولیس به ملت آذربایجان و حمایت هواداران این تیم از اشغال قاراباغ را محکوم کرد.

وحدتی هلان چهارشنبه (7 آذر 1397) در گفتگو با خبرگزاری محلی «مجلس و آذربایجان» گفت: «اتفاقات بازی تیراختور و پرسپولیس قطعا با هدف تفرقه افکنی بود.»

نماینده بستان آباد گفت: «هواداران تراختور؛ تیم محبوب آذربایجان، همواره با اخلاق و ادب در میادین ورزشی حضور داشته اند که نشانگر فرهنگ غنی آذربایجان است که جای تشکر و قدردانی دارد. قطعا اتفاقاتی که در این بازی رخ داد توسط هواداران واقعی این تیم ها نبوده و با هدف تفرقه افکنی صورت گرفته است.»

 وی افزود: «توهین به ملت بزرگ آذربایجان قابل قبول نیست. از مسئولین مربوطه در این خصوص خواستاریم که به صورت جدی پیگیر این موضوع باشند و اجازه تکرار چنین مواردی را در هیچکدام از ورزشگاه های مختلف کشور را ندهند.»

تاکنون تعدادی از نمایندگان آذربایجان جنوبی در مجلس نسبت به توهین هواداران پرسپولیس به ملت آذربایجان اعتراضان را نشان داده‌‌اند.

یکشنبه (4 آذر) در دیدار حساس دو تیم تیراختور آذربایجان وپرسپولیس در استادیوم تهران، هواداران پرسپولیس ضمن فحاشی به تُرکان، با نمایش نوشته ای با عنوان جعلی «آرتساخ» به حمایت از دولت اشغالگر ارمنستان پرداختند.

شعارهای سخیف و نژادپرستانه و همچنین حمایت هدفمند هواداران پرسپولیس از ارمنستان اشغالگر خشم ملت آذربایجان را برانگیخته است.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

تکرار فاجعه قطار تبریز – مشهد در سالروز حادثه ی خونین تصادف قطار

به گزارش بایداق _ به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، همزمان با سالگرد فاجعه قطار تبریز ـ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *