خانه / ایران / رقابت قشقایی برای صدرنشینی با 5 تیم

رقابت قشقایی برای صدرنشینی با 5 تیم

هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال روز چهارشنبه با انجام ۵ مسابقه آغاز می‌شود که ۶ تیم برای رسیدن به صدر جدول تلاش می‌کنند.

هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال روز چهارشنبه با انجام ۵ مسابقه آغاز می‌شود. تیم صدرنشین آلومینیوم اراک به مصاف تیم  تازه وارد نود ارومیه می‌رود.  نود ارومیه در هفته‌های گذشته سه مساوی گرفته و خودی نشان داده است بنابراین احتمال دارد این تیم ارومیه‌ای چهارشنبه هم تیم صدرنشین را متوقف کند که در آنصورت احتمال دارد صدر جدول به تیم جدیدی برسد.
به جز آلومینیوم اراک، 4 تیم اکسین، گل‌گهر، بادران تهران، مس کرمان رقیبان تیم  قشقایی شیراز در کورس صدرنشینی هستند و در صورت توقف آلومینیوم این تیم‌ها شانس صدرنشینی دارند بنابراین هفته جذابی را در نبرد صدرنشینان شاهد هستیم. البته اکسین روز پنجشنبه در بوشهر به مصاف تیم شاهین شهرداری خواهد رفت و فرصت دارد که نتیجه دیگر تیم‌های بالانشین را بداند.
گل‌گهر سیرجان هم در انزلی به مصاف ملوانی می‌رود که در جام حذفی در خانه حذف شده است. گل‌گهر برای رسیدن به صدر به دنبال صید ۳ امتیاز از بندرانزلی است اما کار دشواری پیش رو دارد. ملوان هم با توجه به امتیازهایی که از آن کسر شده برای رسیدن به جمع مدعیان تلاش می‌کند.
تقابل مس کرمان با قشقایی در شیراز یکی از جذاب‌ترین مسابقات این هفته لیگ خواهد بود. نبرد تیم‌های پنجم و ششم جدول که هر دو شانس رسیدن به صدر جدول را هم دارند قطعا می‌تواند یکی از بازی‌های زیبا و تماشایی شود. البته به شرط آنکه ورزشگاه شیراز دچار مشکلاتی نشود!
قشقایی شیراز- مس کرمان-  ساعت ۱۵:۴۵-  ورزشگاه میانرود شیراز
این مطلب را شیر کنید

Check Also

تغییر در کادر فنی تیم قشقایی تکذیب شد

 سرپرست تیم  قشقایی در گفتگو با خبرنگاران ، برخی خبر‌ها مبنی بر انتخاب سرمربی جدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *