خانه / ایران / ماجرای حکم توقیف تراکتور

ماجرای حکم توقیف تراکتور

حکمی در فضای مجازی مبنی بر توقیف باشگاهتراکتور منتشر شده است که با توجه به صدور حکم و روند پرونده به احتمال زیاد مربوط به مدیریت قبلی است.

 به گزارش بایداق به نقل از یول‌پرس؛ دیروز حکمی عجیب با موضوع توقیف سهام باشگاه تیراختور در فضای مجازی منتشر شد که موجب شوک شدید در میان مردم آذربایحان گردید.

این حکم که ظاهر پیرو شکایت یکی از طلبکاران از باشگاه صورت گرفته است که نامی از وی در حکم اعلامی نیامده است.

از طرف دیگر با توجه به صدور حکم و روند پرونده، به احتمال زیاد این بدهی مربوط به دوران قبل از خصوصی‌سازی بوده است چرا که روند صدور حکم بیش از یک سال طول می‌کشد.

علیرضا اسدی، مدیرعامل باشگاه تیراختور، در واکنش به انتشار حکم قضایی اظهار داشت: این موضوع طی روزهای اخیر مورد بررسی دقیق قرار گرفته و مراتب امر پس از تکمیل مدارک و حصول نتیجه به اطلاع اذهان عمومی و هواداران عزیز خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه از تمامی حقوق مادی و معنوی باشگاه دفاع خواهیم کرد، افزود: با دقت کامل تمامی جوانب امر را بررسی کرده‌ایم و اقدام مقتضی در این خصوص صورت خواهد گرفت و خاطیانی که باعث بروز مشکلات برای باشگاه شده‌اند، به مردم معرفی خواهند شد.

با تائید صحت این حکم توسط مدیران باشگاه، باید منتظر ماند و دید چه کسی در خصوص این پرونده شاکی اعلام خواهد شد که با توجه به اتفاقات قبلی به احتمال زیاد ناصر شفق از طرفین این پرونده می‌باشد.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

انتشار پیش‌نویس قانون اساسی جمهوری فدرال ایران پیشنهاد انستیتو تبریز-فایل PDF

متن ”پیش‌نویس قانون اساسی جمهوری فدرال ایران“ که از سوی ”مرکز مطالعاتی تبریز“ تدوین شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *