خانه / ربات / عضوء سابق پ ک ک : تجاوز جنسی و اذیت آزار نوجوانان در گروه غوغا می کند

عضوء سابق پ ک ک : تجاوز جنسی و اذیت آزار نوجوانان در گروه غوغا می کند

مسعود آیدین از عناصر جدا شده از گروهک تروریستی پ ک ک از ماهیت غیراخلاقی پ ک ک و پژاک پرده برداشت.
این عضوءجدا شده می گوید:” دمکراسی و آزادی در عمل ممنوع بوده و شعاری برای فریب افکاری عمومی است،انتقاد و یا هرگونه پیشنهاد بر خلاف خواسته ای سران گروهک ممنوع و مجازات سنگینی را در پی دارد.”
این عضوء جدا شده می گوید:” فرمانده هان و سران فرقه آزادی و دمکراسی در داخل گروه را در راستای منافع خویش تفسیر می نمایند و آزادی بر اساس سلیقه ای شخصی فرمانده هان معنا پیدا می کند.
بعنوان مثال این فرمانده هان علاوه بر ارتباط پنهانی خود با دختران و زنان و حتی در برخی از موارد ارتباط جنسی با عناصر کم سن و سال ، آزادی را بدین شکل به نفع خودشان تفسیر می نمایند ،متاسفانه این فرماندهان بیماران روانی هستند و با سکوت و بی اعتنایی در برابر شکایت های عناصر نوجوان که مورد اذیت و آزار جنسی قرار می گیرند ، به آزادی در داخل گروه بدین شکل معنا می بخشند.
متاسفانه در تیم های چند نفر که شبانه روز در غارها و دره ها درu کنار هم هستند تجاوز جنسی و اذیت و آزار جنسی به نوجوانان غو غا می کند.
فرمانده هان و سران فرقه نسبت به این موضوع بی اطلاع می کنند و خود را به خواب خرگوشی زده اند و با وجود اینکه از وضعیت تجاوز و هم جنس بازی آگاه هستند ولی در سکوت فرو رفته و واکنشی نسبت به این موضوع حساس ندارند و از نظر فرقه این نوعی آزادی و دمکراسی محسوب می گردد.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

باج‌گیری ی.پ.گ/پ.ک.ک از کارکنان سازمان‌های بشردوستانه

گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک اعلام کرد که از این پس قصد دارد یک چهارم از حقوق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *