خانه / ایران / جرم طرفداران تیم تراکتور ترک و آزربایجانی بودن است

جرم طرفداران تیم تراکتور ترک و آزربایجانی بودن است

رفتاری که مجموعه قدرت با طرفداران و تیم تراکتور در ورزشگاه آزادی تهران انجام داد نمونه ای از خشونت عریان و غیر قابل چشم پوشی و نمودی از فاشیسم است.
ریشه تمامی این رفتارهای سازمان یافته و برنامه ریزی شده خشونت آمیز در ماهیت مافیایی فوتبال ایران و نیز وجود فاشیسم فارسی است.
بدون هر گونه تعارفی باید عنوان داشت که تیم تراکتور وصله ای ناچسب در شارلاتان بازی است که با نام فوتبال ایرانی از آن نام برده می شود. چرا که تراکتور نه منتسب به قدرت است و نه متعلق به کانونهای مافیایی. تراکتور تیم مردم آزربایجان است که فوتبال ایرانی و ماهیت وابسته به قدرت و رانت آن را زیر سؤال برده و دچار چالش می نماید و پرده از چهره کریه مافیای قدرت و ثروت برمی دارد.
گرچه بی بی سی و رسانه های مرکز گرا سعی دارند تا خشونت عریان و بی دلیل ولی کاملا برنامه ریزی شده بر علیه طرفداران تیم تراکتور را پرده پوشی نمایند و مقصر خشونت های برنامه ریزی شده را خود طرفداران تیم تراکتور معرفی نمایند ولی، ملیونها هوادار تراکتور به خوبی می دانند که در پشت پرده همه ظلمها و موانع سیستم ساز بر علیه تراکتور، ماهیت مردمی و آزربایجانی تراکتور خوابیده است.
فاشیسم فارسی به هیچ عنوان تاب و تحمل نمود و بروز آزربایجان و ملت تورک را در هیچ صحنه و میدانی از جمله فوتبال را ندارد و همواره سعی دارد تا آزربایجان حاشیه نشین و فقط تماشاگر هر حادثه و موضوعی باشد. در واقع سیستم قدرت سعی دارد تا هر نوع علائم پویایی، نشاط و پیشرفت را از جامعه آزربایجان حذف نموده و آزربایجان را صرفا تبدیل به تماشاگر زندگی نماید. در واقع تلاش فاشیسم فارس بر این است که آزربایجان همیشه و در هر مورد جدی و مهمی در داخل پرانتز بی عملی و بی حضوری قرار گیرد.
به همین دلیل است که جرم هواداری از تراکتور باتوم و زندان و بازداشت است. چرا که آنان حامیان و بانیان تغییر و تفاوت هستند. تفاوتی مثبت، مردمی، انسانی و صد البته آزربایجانی.

حمله همه جانبه رسانه های پایتخت به هواداران تراکتور؛ نتیجه تاسف بار عملکرد رسانه ملی و مسئولان سیاسی

حاشیه دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز

درگیری در استادیوم آزادی بین تماشاگران و ماموران نیروی انتظامی

حاشیه دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز حاشیه دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز حاشیه دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز نتیجه تصویری برای تماشاگران زخمی تراکتور

حاشیه دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز

تصویر مرتبط

این مطلب را شیر کنید

Check Also

کمالوند: هواداران تراکتور و نفت آبادان صبور باشد !

فراز کمالوند در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره پیروزی اکسین البرز در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *