خانه / ایران / سرمربی تیم فوتبال قشقایی: طبق برنامه تا سال ۱۴۰۰ در لیگ برتر حضور خواهیم داشت

سرمربی تیم فوتبال قشقایی: طبق برنامه تا سال ۱۴۰۰ در لیگ برتر حضور خواهیم داشت

سرمربی تیم فوتبال قشقایی گفت: به مدیران باشگاه هیچ قولی ندادم اما دوست دارم طبق برنامه باشگاه جلو برویم تا سال ۱۴۰۰ در لیگ برتر حضور داشته باشیم.
 

اصغر اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص انتخاب او به عنوان سرمربی جدید تیم دسته اولی قشقایی اظهار داشت: مدیران باشگاه قشقایی استراتژیک خاصی دارند و از بدو تأسیس به دنبال این بودند تا با یک برنامه دقیق این تیم در سال ۱۴۰۰ در لیگ برتر حضور داشته باشد.سال گذشته سعی کردیم تیم را جوان‌گرایی کنیم و میانگین سن تیم را ۱۰ سال جوان کردیم تا طبق برنامه‌های باشگاه جلو برویم. در لیگ دسته دوم تا نیم‌فصل جزو مدعیان بودیم اما در ادامه مشکلات مالی باعث شد تا نتوانیم آن طور که باید و شاید نتیجه بگیرند.

وی در ادامه گفت: نجف‌پور به عنوان مدیرعامل باشگاه بسیار تلاش کرد تا بتواند تیم را از لحاظ مالی سروسامان بدهد. مشکلات خاصی داشتیم و حتی هشت بازیکن خوب خود را از دست دادیم اما سعی کردیم با بازیکنان جوان نتایج خوبی را کسب کنیم و در پایان لیگ دسته دوم این روند را ادامه دادیم و به اهدافمان رسیدیم.

سرمربی جدید قشقایی در ادامه در خصوص اینکه چه برنامه‌هایی برای فصل جدید لیگ دسته اول دارید، گفت: با توجه به اینکه باشگاه چند گزینه به عنوان سرمربی را در اختیار داشت با من صحبت کردند و به نتیجه رسیدیم، من از ابتدا به مدیران باشگاه هیچ قولی ندادم اما دوست دارم طبق برنامه باشگاه جلو برویم تا سال ۱۴۰۰ در لیگ برتر حضور داشته باشیم. مطمئناً اگر این تیم از سوی مسئولین حمایت شود می‌توانیم جزو تیم‌های مدعی صعود باشیم. کار بسیار سختی داریم و اگر حمایت‌ها به موقع انجام شود مطمئناً می‌توانیم زودتر هم به لیگ برتر صعود کنیم چرا که این شهر پتانسیل خوبی دارد و می‌توانیم با جوانان که در اختیار داریم تیم را به لیگ برتر برسانیم.

وی در ادامه در خصوص اضافه شدن مربی کروات به کادر فنی قشقایی نیز گفت: من با مربیان کرواسی خاطره خوبی دارم قرار است چند روزی به مشهد بروم، بعد از اینکه استراحت کردم به یک جمع‌بندی خواهیم رسید و به احتمال زیاد مربی کرواسی را به خدمت خواهیم گرفت تا کادر فنی قوی‌تر شود.

سرمربی تیم فوتبال قشقایی در ادامه در خصوص اینکه آیا لیست مدنظر بازیکنان خود را به باشگاه ارائه داده‌اید یا خیر،‌گفت: با توجه به اینکه امسال کار ما بسیار سخت است به دنبال بازیکنانی که اسم و رسم دار نیستم، سعی می‌کنیم از بازیکنان باانگیزه استفاده کنیم. هر کسی که قرار است در تیم من حضور داشته باشد باید از همه لحاظ تست شود تا با کیفیت بالا در تیم حضور داشته باشد.تقریباً ۳۰ درصد از بازیکنان سال قبل را حفظ خواهیم کرد و با توجه به اینکه امتیاز تیم برق شیراز را خریداری کردیم ۳۰ درصد از بازیکنان برق استفاده خواهم کرد. در نهایت ۴۰ درصد بازیکن جدید مدنظر خود را جذب می‌کنیم تا تیم با قدرت در لیگ دسته اول ظاهر شود.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

رقابت قشقایی برای صدرنشینی با 5 تیم

هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال روز چهارشنبه با انجام ۵ مسابقه آغاز می‌شود که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *