خانه / ایران / بی‌‎مهری کی‌روش به تبریزی ها و بحران بازیکن در تبریز !

بی‌‎مهری کی‌روش به تبریزی ها و بحران بازیکن در تبریز !

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران اسامی 35 بازیکن زیر را برای رقابت‌های جام جهانی 2018روسیه را اعلام کرد.

در بین دعوت‌شدگان نام هیچ یک از بازیکنان تیم‌های تراکتورسازی و گسترش‌فولاد تبریز که در لیگ برتر حضور دارند و همچنین ماشین‌سازی و شهرداری تبریز که در لیگ دسته یک ایران بودند، دیده نمی‌شود.

شاید نکته قابل توجه در این تصمیم این باشد که هر  4 تیم تبریزی‌ فصل گذشته در نیمه دوم جدول قرار داشتند و جزو تیم‌های مدعی نبودند، پیش‌بینی می‌شد که این تیم ها به خصوص تیم مطرح تراکتور با بحران بازیکن روبروست . و به این دلایل نبود بازیکنی از باشگاه‌های تبریزی در جام جهانی خیلی دور از ذهن نبود . 

مهدی کیانی، محمد ایران‌پوریان و  محمد ابراهیمی درخشش سابق را نداشتند، اما در بین بازیکنان تیم مطرح تراکتورسازی گزینه ای مثل  احسان پهلوان می‌توانست حداقل جزو لیست اولیه تیم ملی باشد. پهلوان در نیم فصل اول در ذوب‌آهن و نیم فصل دوم در تیم تراکتورسازی درخشش داشته و جزو بهترین‌های لیگ برتر بود.

عدم دعوت آندرانیک تیموریان به تیم ملی دور از انتظار نبود. هافبک تیم گسترش‌فولاد تبریز در این فصل با مصدومیت‌های متوالی همراه بوده و درخشش سابق خود را نداشت. وی زمانی که به تیم ماشین‌سازی پیوست، پیراهن تیم ملی را از دست داده و در تیم‌های بعدی خود، نفت تهران و گسترش‌فولاد هم به تیم ملی دعوت نشد.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

تلاش نافرجام رضاخان برای تغییر نام آذربایجان به آذرباد

پس از بازگشت از خوزستان و سرکوب شیخ خزعل سفر به آذربایجان و آوردن امیرطهماسبی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *