خانه / ایران / اخذ مالکیت همزمان دو تیم تبریزی (تراکتور – گسترش فولاد) توسط زنوری در بلاتکلیفی

اخذ مالکیت همزمان دو تیم تبریزی (تراکتور – گسترش فولاد) توسط زنوری در بلاتکلیفی

به گزارش بایداق _ موضوع خرید امتیاز تراکتورسازی توسط محمدرضا زنوزی  تا مشخص شدن کامل نتیجه هم  گسترش فولاد و هم تراکتور سازی در وضعیت بلاتکلیف هستند .

محمدرضا زنوزی مالک تیم گسترش فولاد که در سال های گذشته توانسته سابقه درخشانی از باشگاهداری خصوصی در فوتبال کاملا سیاسی  ایران برجای بگذارد،و میتوان گفت وی از اولین هایی است که در باشگاهداری خصوصی توانمند بوده است . با آغاز مزایده تراکتورسازی برای خرید این باشگاه اقدام کرده است. از این رو زنوزی چون مالک یک باشگاه لیگ برتری دیگر هم هست، در صورتی که مالکیت تراکتورسازی را هم برعهده بگیرد، احتمال این وجود دارد که با مشکلاتی در بحث مالکیت همزمان دو باشگاه مواجه شود.

گویا قوانین سازمان لیگ و فدراسیون  میگوید یک نفر نمی تواند همزمان مالکیت دو باشگاه لیگ برتری را برعهده داشته باشد و در صورتی که زنوزی تراکتورسازی را خریداری کند، احتمالا او نخواهد توانست از گسترش فولاد هم حمایت کند. به هر صورت مردم آذربایجان نیز انتظار دارند در صورت حمایت زنوری از تیم های شهرشان با تیم مطرح تر تبریز یعنی تراکتور سازی حمایت شود . هرچند گسترش فولاد نیز نقش بزرگی را در فوتبال تبریز داشته و دارد. هواداران  امیدوارند که زنوری بتواند مالگیت هر دو تیم مطرح تبریزی را برعهده بگیرد.

باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره واگذاری تراکتورسازی به زنوزی و تعیین تکلیف باشگاه گسترش فولاد رخ خواهد داشت.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

تلاش نافرجام رضاخان برای تغییر نام آذربایجان به آذرباد

پس از بازگشت از خوزستان و سرکوب شیخ خزعل سفر به آذربایجان و آوردن امیرطهماسبی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *