خانه / ایران / قاتل ” پرسپولیس ” از راه رسید ! کابوس تیم ” پرسپولیس ” جان گرفت!/ گزارش

قاتل ” پرسپولیس ” از راه رسید ! کابوس تیم ” پرسپولیس ” جان گرفت!/ گزارش

قشقایی را یادتان می آید؟ همان تیمی که در جام حذفی فصل گذشته پرسپولیس را در کمال حیرت و ناباوری حذف و به مرحله بعدی رقابت ها صعود کرد!!!

بر اساس آخرین اخبار امتیاز تیم دسته یکی برق جدید شیراز به تیم قشقایی واگذار شده است و از فصل آینده قشقایی را در لیگ دسته یک می بینیم.
روز جمعه و پس از مذاکرات مدیران باشگاه‌های شیرازی برق جدید و قشقایی، مقرر شد امتیاز برقی‌ها به تیم قشقایی واگذار شود و این تیم که پرسپولیس را در جام حذفی شکست داد، جایگزین برق جدید شیراز در لیگ دسته اول شود.
با این جا به جایی، برقی ها به لیگ دسته دو خواهند رفت و به جای قشقایی بازی خواهند کرد.

گزارشی از مدیر عامل برق شیراز در این باره :

غلامرضا آبهشت در مورد واگذاری امتیاز باشگاه لیگ یکی برق جدید شیراز به قشقایی گفت: برق جدید به صورت باشگاه فعالیت نمی‌کند و یک موسسه است. با توجه به مشکلات مالی که در سال گذشته با آن مواجه بودیم، باید مبالغی را که به اعضای باشگاه متعهد شدیم، تأمین کنیم.

غلامرضا آبهشت ادامه داد: با توجه به اینکه چند باشگاه دیگر متقاضی امتیاز برق جدید بودند، مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس نمی‌خواست که سهمیه برق از استان خارج شود و باشگاه قشقایی خواستار امتیاز برق جدید شد.

مدیرعامل باشگاه برق جدید با بیان اینکه از زمانی که به این باشگاه آمد، برای بقای سهمیه استان فارس در لیگ یک تلاش کرد، اظهار داشت: امتیاز برق فعلاً به قشقایی واگذار شده، تا ببینیم بعداً چه اتفاقی رخ می‌دهد. بردبار (مالک باشگاه برق) نامه‌ای به هیئت فوتبال ارسال کرد و این هیئت باید نظر نهایی را در واگذاری امتیاز تیم بدهد.

غلامرضا آبهشت با اشاره به لزوم کسب مجوز از فدراسیون فوتبال برای انتقال امتیاز عنوان کرد: هیئت فوتبال باید نظر خود را ظرف یکی دو روز آینده اعلام کند تا پس از آن، مکاتباتی با فدراسیون فوتبال داشته باشیم. چون لیگ دسته اول لیگ کشوری است و باید مجوزهای لازم نهایی را از فدراسیون کسب کنیم.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

آنکه اسب داشت غبارش فرونشست، گرد سم خران شما نیز بگذرد / روشنا جهانگیر فام

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم /موجیم که آسودگی ما عدم ماست… ما قشقایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *