خانه / ایران / قشقایی در لیگ یک / قطب چهارم هواداری فوتبال کشور این بار در شیراز

قشقایی در لیگ یک / قطب چهارم هواداری فوتبال کشور این بار در شیراز

هواداران قشقایی در ورزشگاها تراکتور سازی تبریز را در کنار تیم خودشان تشویق میکنند .

به گزارش بایداق – تیم فوتبال قشقایی شیراز که از تیم های پر هوادار در سطح فوتبال ایران آن هم در دسته های پایین تر محسوب میشود و  در لیگ شانزدهم با شکست تیم پیروزی  در جام حذفی نام خود و تماشاگرانش را بیشتر بر سر زبان ها انداخته بود ،با نتایج ضعیفی که در بازیهای دسته دوم فوتبال کشور کسب کرد، مانع از صعود این تیم به دسته یک فوتبال کشور شد و آنها فصل جاری را نیز در رتبه هفتم گروه اول دسته دوم فوتبال کشور خاتمه دادند.

در سوی دیگر اما تیم برق جدید شیراز که در ابتدای فصل گذشته به لیگ یک صعود کرده بود و امیدوار بود جای تیم برق شیراز پیشین  را پر کند، دو نیم فصل متفاوت را پشت سر گذاشت؛ آنها در نیم فصل اول  مسابقات با سرمربیگری داود مهابادی در رتبه سوم قرار گرفتند، اما مشکلات مالی  سبب جدایی سرمربی و چند بازیکن مطرح تیم شد تا در پایان فصل به رتبه ای بهتر از دوازدهم دست پیدا نکند و در نهایت نیز مدیران این باشگاه عطای تیم داری را به لقایش بخشیدند و امتیاز تیم خود را به قشقایی واگذار کردند.

حالا با تصمیماتی که گرفته شد، شاهد تغییراتی در فوتبال لیگ یک خواهیم بود؛ چرا که  تیم قشقایی با توجه به ظرفیت های هواداران خود می تواند در فصل آینده  بخشی از جذابیت های فوتبال در  لیگ یک ایران باشد. از نکات حائز اهمیت این است که تیم قشقایی شیراز از شروع به کار این تیم هوادارانی دو آتیشه ای دارند که تیم قشقایی را به همراه تیم تراکتورسازی تبریز در لیگ برتر تشویق میکنند . ارتباط تورکان قشقایی و تبریزی از راه فوتبال در سال های اخیر بسیار نزدیک شده است . همچنین جالب است که هواداران تراکتور سازی نیز در شهرهای مثل تهران حتی در لیگ دوم نیز قشقایی را تنها نگذاشته بودند . 

نتیجه تصویری برای قشقایی تراکتور

تصویر مرتبط

نتیجه تصویری برای قشقایی تراکتور

تصویر مرتبط

تصویر مرتبط

نتیجه تصویری برای فوتبال قشقایی

این مطلب را شیر کنید

Check Also

مدعی‌کشی به سبک قشقایی / قشقایی 2 – اکسین 1

از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، دو تیم اکسین البرز و قشقایی شیراز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *