خانه / ایران / لرزه بر بازار خودرو در ایران

لرزه بر بازار خودرو در ایران

قیمت خودروهای داخلی در ایران افزایش یافت.

در همین رابطه گزارش شده است که امروز(17 اردیبهشت ماه سال 1397) قیمت خودروهای داخلی  1.5 الی 5 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.
وبسایت مشرق در این رابطه نوشته است ” همزمان با نوسانات بازار قاچاق دلار، انواع خودروهای داخلی و خارجی امروز شاهد افزایش قیمت بوده است. بر همین اساس خودروهای خارجی افزایش 15 تا 20 درصدی قیمت را تجربه کرده اند. به عنوان نمونه سانتافه و اسپورتیج با افزایش 20 میلیون تومانی با قیمت 325 میلیون تومان و 320 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. البته با وجود این افزایش قیمت ها رونقی در بازار این خودروها نیست و شرکت ها نیز برای سود بیشتر خودرویی وارد بازار نمی کنند تا شاید روزهای آینده با رشد قیمت بیشتری روبه رو شوند.
 

در بخش خودروهای داخلی هم قیمت برخی از خودروها 1.5 تا 5 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. به عنوان نمونه امروز مزدا 3 با افزایش 5 میلیون تومانی با قیمت 153 میلیون تومان، استپ وی با افزایش 500 هزار تومانی با قیمت 71 میلیون و 500 هزار تومان، ساندرو اتوماتیک با افزایش 1.5 میلیون تومان با قیمت 64 میلیون و 500 هزار تومان، تندر پلاس با افزایش 1.5 میلیون تومانی 62 میلیون تومان و پارس اتوماتیک با افزایش 1 میلیون تومانی 52 میلیون و 500 هزار تومان معامله می شود.”

قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار امروز به شرح زیر است:
این مطلب را شیر کنید

Check Also

ترامپ: نمی‌گذاریم ایران به سلاح اتمی دست‌یابد

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، شامگاه پنجشنبه ۱۵ آذرماه با اشاره به خروج ایالات متحده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *