خانه / ایران / گسترش 1- تراکتور 2؛ شکوفایی بچه‌های یحیی

گسترش 1- تراکتور 2؛ شکوفایی بچه‌های یحیی

به گزارش بایداق – گسترش فولاد و تراکتورسازی در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که هردوی آنها برای کسب پیروزی تلاش می کردند. از سوی دیگر با توجه به غیبت بازیکنان کلیدی در ترکیب تراکتور و استفاده گل محمدی از بازیکنان جوان تصور می شد این تیم کار سختی داشته باشد. با این حال شاگردان جوان گل محمدی عملکرد خیلی خوبی داشتند و توانستند 3 امتیاز را مال خود کنند.

نیمه نخست دیدار تراکتورسازی و گسترش فولاد بسیار سرد دنبال شد. در این نیمه دو تیم بازی محتاطانه ای را انجام دادند  و به همین خاطر موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. با این حال تراکتور مالکیت توپ و میدان را در اختیار نداشت و در عین حال گسترش فولاد چشم به ضدحملات بست. روی یکی از همین ضد حملات نیز سامان نریمان جهان توپ را به تیر دروازه تراکتورسازی زد. در نهایت اتفاق خاصی رخ نداد تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند.
در نیمه دوم تراکتورسازی بازی بهتری انجام داد و گلی که امیر نصرآزادانی به ثمر رساند، باعث شد روحیه این تیم بالا برود. انرژیک بودن جوانان تراکتورسازی باعث شد روی حملات نصفه و نیمه ای که گسترش فولاد برای جبران گل خورده انجام می دهد، گل دوم نیز وارد دروازه آبی پوشان شود. در ادامه گسترش فولاد تلاش زیادی انجام داد و حملات زیادی را روی دروازه تراکتور پی ریزی کرد اما حاصل تلاش آنها فقط جبران یک گل خورده بود تا 3 امتیاز بازی به حساب تراکتور واریز شود.

استقبال کم هوادران 

هواداران پرشور تراکتورسازی تا کنون به جز بازی با پرسپولیس استقبال خوبی از بازی های تیم شان انجام نداده اند و این موضوع نشان می دهد آنها از شرایط تیم شان چندان راضی نیستند؛ هرچند که شاگردان یحیی گل محمدی تا بدین جای فصل نسبت به بضاعت خود خوب نتیجه گرفته اند.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

تراکتور آذربایجان به جای تراکتورسازی و تولد یک برند تازه و موفق

با تغییر نام باشگاه تراکتورسازی به تراکتور آذربایجان، علاوه بر احترام به هواداران میلیونی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن