خانه / ایران / گزارش ترکی بازی های تراکتور در تبریز توسط ساعی

گزارش ترکی بازی های تراکتور در تبریز توسط ساعی

 مجتبی ساعی در اقدامی جالب و برای اولین بار، بازی تراختور آذربایجان را در اینستاگرام خود به‌صورت لایو «زنده»، به زبان «تُرکی» گزارش کرد.

مجتبی ساعی خبر خوشی را به طرفداران تیم تراختور آذربایجان داد و به زبان تُرکی در صفحه اینستاگرام خود نوشت که دوستداران تراختور و تیم‌های فوتبال به‌زودی شاهد پخش گزارش فوتبال به زبان «تُرکی» خواهند بود.

وی همچنین، از کسب مجوز گزارش تُرکی بازی فوتبال تیم‌های آذربایجان خبر داد و خواستار حمایت مردم آذربایجان از این اتفاق شد.

 بسیاری از طرفدارن سیستمی که  پانفارس یا راسییم خوانده میشود با درج کامنت های بسیار نژادپرستانه و با استفاده از فحش، توهین و تهدید به این پست حمله کنند.

مجتبی ساعی پیش‌تر نیز با انتشار یک تصویر متحرک در صفحه اینستاگرام خود کنایه‌ای با موضوع «نم نیه گوزومه تانیش گلیر…» به راه قهرمانی تراختور و نا عدالتی‌ها در مورد تراختور زده بود که مورد حمله قرارگرفت.

 فحاشی علیه ترک‌های آذربایجان جنوبی در حالی ادامه دارد که حکومت ایران نیز مستقیماً به‌عنوان عامل اصلی این فجایع، نقش مهمی را ایفا می‌کند.

بسیاری از تُرک‌های آذربایجانی با نوشتن کامنت های اعتراضی به وضعیت موجود و نحوه رفتار زشت آنان در فضای مجازی اعتراض نمودند.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

تراکتور 4 مس کرمان 1 / گلباران در سهند تبریز

به گزارش «وبسایت خبری تحلیلی _ بایداق » از بازی های مرحله یک چهارم نهایی جام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن