خانه / ایران / پروپاگاندای رسانه‌ای گروه‌های تروریستی کردی از انتخابات شورای شهر اورمیه

پروپاگاندای رسانه‌ای گروه‌های تروریستی کردی از انتخابات شورای شهر اورمیه

به دنبال انتشار لیست نهایی انتخابات مهندسی شده شورای شهر اورمیه رسانه‌های وابسته به گروهای تروریستی پروپاگاندای رسانه ای را در این زمینه به راه انداخته اند.

به گزارش آرازنیوز به دنبال انتشار لیست نهایی انتخابات شورای شهر اورمیه از طرف فرمانداری این شهر و اعلام راه یابی هفت  تورک و چهار کورد رسانه های وابسته به گروه‌های تروریستی کردی با  بزرگنمایی نتیجه این انتخابات مهندسی شده از طرف حاکمیت ایران و نهادهای امنیتی با همکاری گروهک های تروریستی پرداخته و در حال تبلیغ این نتیجه هستند.

این رسانه ها بدون اشاره به اکثریت تورک این شورا با تمرکز بر روی ۴ عضو کورد به بیان اخبار غیر واقع می پردازند در یکی از این اقدامات سایت نارین‌آزاد وابسته به اقلیم کردستان عراق در کمال بی شرمی نوشته است در انتخابات مجالس محلی در شهر ارومیه واقع در شرق کردستان ۴ کرد به این مجلس راه یافتند.

این رسانه ها بدون اشاره به میزان ارای ماخوذه و سهم کاندیدا های کرد از این آرا اقدام به انتشار اخبار غیر واقع می کنند در حالی که رای کردهای راه یافته به شورای شهر چیزی در حدود ۱۰ درصد آرای ماخوذه است که بدلیل تعدد لیست های ارائه شده توسط تورک ها و مهندسی انتخابات از طرف نهادهای امنیتی  و ارائه لیست واحد از طرف کردها توانسته اند وارد شورای شهر شوند .

لازم به ذکر است در انتخابات گذشته مجلس در اورمیه کردها با مشارکت بیش از صد درصد ( حضور اکراد از سایر شهرها برای رای دادن) و مشارکت کمتر از ۵۰ درصدی تورک ها باز نتوانستند هیچ کاندید کردی را روانه مجلس کنند.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

حمله هواداران پ.ک.ک/پ.ی.د به شهروندان ترک‌ تبار در هلند

هواردان گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د با در دست داشتن پلاکاردها و نشان‌های این گروه تروریستی به …

یک نظر

  1. تعقيب: Buy cialis

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن