خانه / عناوین اخبار / پافشاری مسئولین و کادرفنی باشگاه شهرداری اورمیه بر کار نکرده!

پافشاری مسئولین و کادرفنی باشگاه شهرداری اورمیه بر کار نکرده!

دورنانیوز – سرویس ورزش آذربایجان: بر اساس آماری که از تیم شهرداری در فصل پیش رو به دست آمده است اکثر نفرات این تیم در فصل جدید بالای ۳۰ سال دارند و عملا جوان حساب نمی گردند تا حال این سوال پیش آید هدف مسئولین باشگاه شهرداری بر استمرار در کار نکرده چیست؟ چرا به هواداران والیبال اورمیه در حال تحویل اطلاعات نادرست می باشند؟

به گزارش دورنانیوز، چند روزی است که مسئولین و کادرفنی باشگاه شهرداری اورمیه در مصاحبه های گوناگون خود با خبرگزاری های مختلف با افتخار و غروری عجیب از جوانگرایی این تیم در فصل ۹۶ لیگ برتر والیبال کشور حرف می زنند و اذعان می کنند که در عرصه والیبال استان یکه و تنها دست به تیم داری زده و با جوانگرایی وظیفه هیئت والیبال استان را به دوش می کشند!
این در حالی است که بر اساس آماری که از تیم شهرداری در فصل پیش رو به دست آمده است اکثر نفرات این تیم در فصل جدید بالای ۳۰ سال دارند و عملا جوان حساب نمی گردند تا حال این سوال پیش آید هدف مسئولین باشگاه شهرداری بر استمرار در کارنکرده چیست؟ چرا به هواداران والیبال اورمیه در حال تحویل اطلاعات نادرست می باشند؟
از طرف دیگر نیز توپ را به زمین هیئت والیبال می اندازند و می گویند که وظیفه باشگاه شهرداری جوانگرایی نیست و این عمل باید از طرف هیئت والیبال انجام شود!
جای بسی تعجب است که مسئولین باشگاه شهرداری،هواداران والیبال اورمیه را چه فرض نموده اند که مرتبا در حال فرار روبه جلو،شانه خالی کردن از وظیفه و منت گذاشتن برسرشان می باشند.
طبق آخرین اخبار این باشگاه چند میلیارد به فدراسیون و هیئت والیبال بدهکار می باشد و تنها با همکاری این دو بخش با باشگاه باعث حضور شهرداری در فصل قبل با آن همه بدهی ها گردید تا به قرض هایشان در فصل ۹۵ محروم نگردند حال نیز باز برای شانه خالی کردن از پرداخت بدهی هایشان در حال فرار رو به جلو می باشند تا هوادار را رودرروی هیئت قرار دهند و باز در آستانه شروع لیگ جنگ‌رسانه ای هیئت و شهرداری را راه بیاندازند.
متاسفانه چندین سال است به دلیل ضعف مدیریت در باشگاه شهرداری شاهد انباشت بدهی های زیاد،دروغ گویی به هوادار و منت گذاشتن در زمینه تیم داری این ارگان در حیطه والیبال می باشیم تا رفته رفته گسل میان مسئولین باشگاه و هواداران بزرگتر گردد و اعتماد میان دو طرف از بین رود.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

قاشقایی و اونون فولکلورو

کتاب قاشقایی و اونون فولکلورو به معنی قاشقایی و فولکلورش نام کتابی ایست که توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن