خانه / ایران / ممنوع‌ الخروج شدن زهرا نعمتی، پرچمدار المپیک توسط همسرش

ممنوع‌ الخروج شدن زهرا نعمتی، پرچمدار المپیک توسط همسرش

زهرا نعمتی برای اهل ورزش ایران چهره شناخته‌شده‌ای است. او که پرچمدار بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو و قهرمان پارالمپیک در رشته تیر و کمان است، حال به خواست همسرش ممنوع‌ الخروج شده است.

این نخستین باری نیست که یک زن ورزشکار ایرانی به علت مخالفت همسر‌ش از حضور در میدان‌های ورزشی جهان محروم می‌شود. چندی پیش نیز یکی از اعضای تیم ملی فوتبال زنان ایران با چنین اقدام ناعادلانه‌ای روبه‌رو شده بود.

این فوتبالیست که نیلوفر اردلان نام داشت، از سوی همسر خود ممنوع ‌الخروج شد و از سفر به خارج از کشور و حضور در تیم ملی فوتبال بانوان کشور بازماند.

حال، رهام شهابی‌پور، همسر زهرا نعمتی، او را ممنوع ‌الخروج کرده تا به قول خودش خانم نعمتی “نتواند در هیچ تورنمنت برون‌مرزی شرکت کند”.

رهام شهابی‌پور، همسر زهرا نعمتی، خود نیز از اعضای تیم تیر و کمان ایران است و به خوبی می‌داند که جلوگیری از شرکت یک ورزشکار در رقابت‌های بین‌المللی چه تجربه ناگواری برای آن ورزشکار می‌تواند باشد. با این حال، او همسرش را ممنوع ‌الخروج کرده است.

شهابی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، علت تصمیم خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرده و مدعی شده است که همسرش، زهرا نعمتی، از زندگی مشترک با او امتناع کرده و درخواست طلاق داده است.

این مطلب را شیر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن