خانه / ورزش / معرفی دستیاران گل محمدی در تراکتورسازی

معرفی دستیاران گل محمدی در تراکتورسازی

جواد منافی ،‌مظاهر رحیم پور و محمد عسگری به عنوان دستیاران یحیی گل محمدی در تراکتورسازی قرارداد خودشان را با این باشگاه به امضاء رساندند.

به گزارش سایت اختصاصی باشگاه تراکتورسازی تبریز یحیی گل محمدی پس از بررسی گزینه های خودش برای انتخاب اعضای کادر فنی تراکتورسازی کمک ، مربی بدنساز و آنالیزور این تیم در فصل جدید را معرفی کرد که پس از مذاکره و توافق با مسئولان باشگاه قرارداد خودشان را به امضاء رساندند.
جواد منافی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران دارای مدرک مربیگری A آسیا و همچنین مدرکB  یوفا است که پیش از این در رقابت های لیگ برتر روی نیمکت تیم های سایپا و پرسپولیس حضور داشته همچنین در تیم اکسین البرز دستیار گل محمدی بوده است.
مظاهر رحیم پور نیز دارای مدرک دكتراي تخصصي تربيت بدني و علوم ورزشي همچنین مدرک مربيگري A آسیا و مدرک A بدنسازي فوتبال آسیاست که سابقه مربيگري در تیم های صباي قم ،مس كرمان و  راه آهن تهران را داشته همچنین در لیگ آزادگان مربی بدنساز تیم های آلومينيوم هرمزگان ، بادران تهران و اكسين البرز بوده است.
محمد عسگری نیز که به عنوان آنالیزور در این فصل به تراکتورسازی کمک می کند دارای مدرک مربیگری A آسیاست و سابقه فعالیت در تیم های نفت تهران ، صبای قم ،‌ذوب آهن ، استقلال و اکسین البرز همچنین تیم های ملی جوانان و امید را داشته است.
مربی دروازه بان ها و یک کمک مربی دیگر نیز پس از انتخاب و توافق با باشگاه انتخاب خواهند شد تا در تمرینات آغاز فصل حضور پیدا کنند.
این مطلب را شیر کنید

Check Also

تراکتور آذربایجان به جای تراکتورسازی و تولد یک برند تازه و موفق

با تغییر نام باشگاه تراکتورسازی به تراکتور آذربایجان، علاوه بر احترام به هواداران میلیونی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن