خانه / بین الملل / معاون مجلس عالی عشایر و قبایل سوری برای مبارزه با سازمان تروریستی ” پ ی د ” اعلام آمادگی کرد

معاون مجلس عالی عشایر و قبایل سوری برای مبارزه با سازمان تروریستی ” پ ی د ” اعلام آمادگی کرد

شیخ ” Rafi Ukla er-Raco ” معاون مجلس عالی عشایر و قبایل سوری که برای انجام تماس هایی در آنکارا بسر می برد در مصاحبه با خبرگزاری آناطولی اعلام داشت : به مقاومت بر علیه ” پ ی د ” که شاخه سازمانهای تروریستی ” پ ک ک / پ ی د ” در سوریه می باشد، به مقاومت مردمی آغاز خواهند کرد.

وی تاکید کرد : ما مجلس را برای حراست از اعراب در مقابل سازمانهای تروریستی تشکیل دادیم. ما تمامی عشایر عرب را تمثیل می کنیم. در آنکارا کنگره ای بزرگی با شرکت نماینده گان عشایر عراق ترتیب خواهیم داد.

شیخ ” Rafi Ukla er-Raco ” به حمایت جامعه بین المللی از سازمان تروریستی ” PYD/PKK ” اشاره کرده و گفت : دیگر جامعه بین المللی نبایستی از سازمان تروریستی ” PYD, PKK, YPG ” حمایت کنیم. ” پ ی د ” و ” پ ک ک ” نیز چنان داعش سازمانهای تروریستی هستند . داعش عشایر سنی و عرب را کشته و به کوچ وادار کرد. سازمان تروریستی ” پ ی د ” بیشتر از داعش انسان کشتند. سازمان تروریستی ” پ ی د ” نیز منبچ ، تل ابید، رسولیان و سولوک خانه های عشایر عرب را به آتش کشیدند.

شیخ ” Rafi Ukla er-Raco ” در پاسخ به سوالی در رابطه با سوالی پیرامون تشکیل مجلس عشایر گفت : می خواهیم تا فرزندان خود در چهار گوشه جهان را گردهم آوریم. ما در این هدف موفق شدیم. ما آماده می شویم تا کشور خود را از اشغالگرایان پاکسازی کنیم. سازمان های تروریستی ” پ ک ک ” ، ” پ ی د ” و ” ی پ گ ” چنان داعش نیروهای اشغالگر هستند.

وی در مورد مناطقی که از سوی سازمانهای تروریستی داعش و ” PYD/PKK ” اشغال شده اند گفت : نزدیک به 65 درصد جمعیت حسکه را اعراب تشکیل می دهند. در رقه نیز 95 درصد مردم عرب هستند. در رقه تنها 55 درصد مردم را کردها بوجود می آورند. ” پ ی د ” در تلاش آن است تا هویت اعراب در سوریه را نابود کنند. این سازمان تروریستی سعی می کند تا تمدن، تاریخ و فرهنگ ما را نابود کند.

شیخ ” Rafi Ukla er-Raco ” ضمن یادآوری همکاری سازمان تروریستی ” PYD/PKK ” با رژیم اسد گفت : ما آماده نبرد بر علیه سازمانهای تروریستی داعش،  پ ک ک ، پ ی د ، ی پ گ و رژیم اسد هستیم. ما در بخش مهمی از خاکهای سوریه هستیم. بر علیه سازمان تروریستی ” پ ی د ” مقاومت مردمی آغاز خواهیم کرد.

وی از ترکیه بعلت باز کردن آغوش خود بر روی پناهجویان سوری سپاسگزاری کرد.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

اعتراض شدید ترکیه به توافق سازمان ملل با پ.ک.ک

ترکیه مراتب اعتراض خود نسبت به امضای «برنامه عملیاتی» سازمان ملل متحد با «فرهاد عبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن