خانه / ایران / معاون رییس جمهوری یمن: حوثی‌ها با حمایت ایران مکه را هدف قرار داده‌اند

معاون رییس جمهوری یمن: حوثی‌ها با حمایت ایران مکه را هدف قرار داده‌اند

سرلشگر علی محسن الاحمر، معاون رییس جمهوری یمن هدف قرار دادن قبله مسلمانان از سوی حوثی‌ها را عملی تروریستی خواند که با حمایت ایران انجام شده است. الاحمر گفت که این عمل احساسات صدها میلیون مسلمان در سراسر جهان را جریحه دار کرده و نشان می دهد که با حمایت مالی ایران صورت گرفته است. او افرود: «ایران مسئول آنچه که امروز در یمن اتفاق می‌افتد و از جمله پرتاب موشک به مکه مکرمه است و هر مسلمان باید برخیزد و این عمل را تقبیح کند».

محمد علی الحسینی، روحانی شیعه و دبیرکل شورای عربی-اسلامی لبنان گفت: «حمایت ایران از حوثی‌ها و تحریک آنها برای چندمین بار به پرتاب موشک به سوی قبله مسلمانان عملی نابخردانه و غیرقابل توجیه است».

شبه نظامیان کودتاچی ام القری را هدف موشک بالستیک قرار دادند که نیروی هوایی پادشاهی سعودی موفق به نابود کردن آن در طائف در ۶۹ کیلومتری مکه مکرمه شد. این حادثه هیچ تلفاتی به همراه نداشت.

رییس دانشکده اصول دین دانشگاه الازهر این عمل حوثی‌ها را انتحاری توصیف کرد و گفت: «این عملی انتحاری است که هیچ فرد عاقل و مسلمانی انجام نمی‌دهد

نیروی هوایی پادشاهی سعودی موفق شد این موشک بالستیک را بدون آنکه خسارتی وارد کند منهدم نماید. این موشک از سوی حوثی‌ها پرتاب شد با این هدف مزبوحانه که در موسم حج اختلال ایجاد نمایند.

مبع : گونی نیوز

این مطلب را شیر کنید

Check Also

قاشقایی و اونون فولکلورو

کتاب قاشقایی و اونون فولکلورو به معنی قاشقایی و فولکلورش نام کتابی ایست که توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن