خانه / ایران / مرگ مشکوک یک مسئول حراست در زابل از طریق خوراندن اسید

مرگ مشکوک یک مسئول حراست در زابل از طریق خوراندن اسید

مقام‌های محلی از قتل یک مسئول حراست در زابل خبر داده‌اند. قربانی پیش از مرگ گفته است که ۲ مرد نقاب‌دار او را ربوده و به زور به او اسید خورانده‌اند. روایتی دیگر از خوراندن اسید به قربانی به همراه آب در یک جلسه حکایت دارد.

به گزارش همشهری آنلاین، پس از مطلع شدن اورژانس، بهروز شهرکی به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان قرار می‌گیرد. او که به‌سختی حرف می‌زده، گفته است که دو مرد نقاب‌دار او را به زور سوار خودروی خود کرده، به مکانی خلوت برده و به زور به او اسید خورانده‌اند.

سپس تلاش برای نجات جان مسئول حراست شبکه بهداشت هیرمند در بخش مراقبت‌های ویژه (آی‌سی‌یو) آغاز شده، اما آسیب‌دیدگی او چنان بوده که اندکی بعد جان باخته است.

خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضائیه ایران، به نقل از محمد سرگزی، دادستان عمومی و انقلاب زابل، نوشته است که با توجه به اظهارات پیش از مرگ مقتول، تحقیقات برای شناسایی قاتلان احتمالی او ادامه دارد.

علی اکبر نصیری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل نیز به “باشگاه خبرنگاران جوان” گفته است: «هنوز علت یا دلایل این اقدام غیرانسانی که توسط فرد یا افراد صورت گرفته مشخص نیست».

نصیری تصریح کرده است: «از همان لحظات اولیه اقدامات ما آغاز شد و به ارگان‌های مرتبط از جمله دستگاه قضایی و دادستانی، اداره اطلاعات و نیروی انتظامی مکاتبات و پیگیری‌های لازم انجام شد و به دنبال آن نیز این ارگان‌ها کار تحقیق و اقدامات اطلاعاتی خود را آغاز  کرده‌اند».

این مطلب را شیر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن