خانه / ایران / مرگ دریانورد شرکت ملی نفتکش و کشف جسد حلق آویز شده در دانشگاه دریانوردی چابهار

مرگ دریانورد شرکت ملی نفتکش و کشف جسد حلق آویز شده در دانشگاه دریانوردی چابهار

منابع خبری ایلنا از مرگ یک دریانورد شاغل در شرکت ملی نفتکش بنام «علی چشم دهمام» خبر داده اند و گفته‌اند که مرگ وی در روز جمعه (دوزادهم آذر ماه) اتفاق افتاده است.
ظاهرا مرحوم چشم‌دهمام به عنوان مهندس سوم در یکی از کشتی‌های شرکت ملی نفتکش مشغول کار بوده است و این حادثه در یک کشتی نفتکش که هم اکنون در حال تردد از کره جنوبی به سمت ایران است، اتفاق افتاده است.
خانواده علی چشم دهام نیز با تایید خبر فوت وی گفته‌اند که از چرایی و چگونگی این حادثه اطلاعی ندارند و منتظرند تا کشتی مورد نظر به ایران برسد.گفته می‌شود که این کشتی نفکتش قرار است روز پنجشنبه (18 آذرماه) در ساحل ایران پهلو بگیرد.

همچنین امروز رییس حراست دانشگاه دریانوردی چابهار «مقدم» مرگ دانشجویی را در خوابگاه بهشت این دانشگاه را تأیید کرد و افزود: صبح امروز یک دانشجو در خوابگاه بهشت دانشگاه دریا نوردی چابهار خود را حلقه آویز کرد. این دانشجو اهل شیراز بوده است.
«مقدم» افزود: در بررسی اولیه مشخص شد شکست عشقی عامل خودکشی دانشجوی شیرازی در دانشگاه چابهار بوده است چرا که پس از اطلاع از فوت این دانشجو، یادداشتی در جیب او پیدا شد که روی آن نوشته بود: عشق من را دزدیدند
وی خاطر نشان کرد: این دانشجو که شاعر نیز بوده است براساس گفته های اطرافیان از روحیه ای حساس برخوردار بوده و علیرغم اینکه از وی دعوت شده بود تا در مراسم شب گذشته دانشگاه شعر خوانی کند اما پس از اعلام اسم وی از سوی مجری، این دانشجو در جلسه حاضر نشده بود.
وی عنوان کرد: طبق گفته هم اتاقی وی، او نیز در شب حادثه در اتاق نبوده است و صبح زمانی که وارد اتاق می شود با چنین صحنه ای رو به رو شده است.

نقطه اشتراک این دو نفر در تحصیل در دانشگاه دریانوردی چابهار است . یکی از فارق التحصیلان و یکی از دانشجویان چابهار در عرض یک هفته اقدام به خودکشی کرده اند. یکی در خوابگاه و یکی بروی کشتی نفتکش خارج از مرزهای ابی ایران.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

نگاهی به چند مورد خودکشی در تهران؛ تأثیر وضعیت اقتصاد بر ناامیدی و اقدام به خودکشی

نه خودکشی در ایران تازگی دارد و نه وضعیت بد اقتصادی. با این حال برخی …

10 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن