خانه / ایران / محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد با خودرو دو دانشجو را زیر گرفت + ویدئو

محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد با خودرو دو دانشجو را زیر گرفت + ویدئو

 در تجمع امروز ۹ دی ماه سال ۱۳۹۷ دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات که همه در میدان دانش جمع بودند محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد ازکنار دانشجویان با اتومبیل خود ویراژ داد و دو نفر از دانشجویان بعد از عبور طهرانچى از ناحیه پا دچار ضرب دیدگى شدند.

رسانه های حکومتی ایران هم اعلام کردند که یکی از مسولین ارشد دانشگاه آزاد دانشجویان معترض را با خودرو زیر گرفته و دو نفر را نیز مجروح کرده است.

این رسانه ها به نام رئیس دانشگاه آزاد اشاره نکرده اند. دانشجویان می گویند که خودروی  وی دانشجویان معترض را با خودرو زیر گرفته و دو نفر را نیز مجروح کرده است.

ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در آن خودروی حامل یکی از مسئولین دانشگاه در حال رفتن به سوی محل حادثه بوده که در همان هنگام تعدادی از دانشجوانی که داغدار دوستان خود هستند اطراف ماشین جمع می‌شوند و سپس این خودرو به سرعت از بین دانشجویان عبور می کند.

صدها تن از دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات روزهای  شنبه و یکشنبه، ۸  و ۹ دی‌ماه، در واکنش به واژگونی اتوبوس حامل جمعی از دانشجویان این دانشگاه که منجر به کشته و زخمی‌شدن شماری شد، تجمع کردند و خواستار استعفای علی کبر ولایتی شدند.

این مطلب را شیر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن