خانه / ایران / محرومیت سنگین سه بازیکن والیبال بانوان ایران

محرومیت سنگین سه بازیکن والیبال بانوان ایران

فدراسیون والیبال ایران در اطلاعیه‌ای گفته که سه بازیکن تیم ملی زنان این کشور به دلیل «ایجاد حاشیه‌های نامناسب» در جریان رقابت‌های تایلند، محروم شدند.

خبرگزاری ایرنا روز جمعه 16 ژوئن گزارش داد : «فدراسیون والیبال، براساس رای اعضای کمیته انضباطی این فدارسیون شقایق شفیع از خردادماه سال 96 به مدت سه سال از تمامی فعالیت‌های رشته ورزشی والیبال محروم شد.»

همچنین نگین شیرتری و منا رمضانی نیز از خردادماه سال 96 به ترتیب به مدت دو و یک سال از تمامی فعالیت‌های رشته ورزشی والیبال محروم شدند.

بر اساس گزارش فدراسیون والیبال ایران« این سه بازیکن که در دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان زیر 23 سال آسیا از 23 تا 31 اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی شهر«ناخون راتچاسیما» کشور تایلند برگزار شد، برای تیم ایجاد حاشیه‌های نامناسب کرده، به همین منظور این محرومیت برای آنان در نظر گرفته شده است».

فدراسیون والیبال یا خبرگزاری‌های ایران، هیچ توضیحی درباره اتهام «ایجاد حاشیه‌های نامناسب» توسط سه بازیکن فوق الذکر نکرده‌اند.

تیم ملی زیر 23 سال بانوان ایران در این دوره از رقابت‌ها با هدایت سیما صدیقی شرکت کرد و در نهایت موفق به کسب رتبه هشتم این رقابت‌ها شد.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

قاشقایی و اونون فولکلورو

کتاب قاشقایی و اونون فولکلورو به معنی قاشقایی و فولکلورش نام کتابی ایست که توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن