خانه / ایران / لاریجانی: شما چه کاره‌اید که بخواهید حصر را بشکنید؟

لاریجانی: شما چه کاره‌اید که بخواهید حصر را بشکنید؟

صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه دوشنبه، هشتم خرداد در نشست هفتگی با مسئولان ارشد قضائی، برخی از نامزدان انتخابات ریاست جمهوری را به “عبور از خطوط قرمز نظام و اظهارات خلاف امنیت ملی” متهم کرد.

لاریجانی از فرد خاصی نام نبرد اما نمونه‌هایی که ذکر کرد آشکار می‌کند اتهام او متوجه سه نامزد حامی دولت، به ویژه پیروز انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، حسن روحانی است.

به گزارش روابط عمومی قوه قضائیه، لاریجانی “موضوع رفع حصر” را یکی از مسائل مورد نظر خود عنوان کرد و گفت: «همه دیدند که برخی در مورد این موضوع قبل و حین انتخابات چه کردند و همنوایان آنان چه گفتند. ما این مسائل را هم از دور می‌بینیم و هم از نزدیک شاهد اتفاقاتی که در پشت پرده رخ می‌دهد هستیم.»

پس از او‌ج‌گیری و ادامه یافتن جنبش اعتراضی به نتایج اعلام شده انتخابات سال ۸۸، میرحسین موسوی و مهدی کروبی، دو نامزد معترض این انتخابات و زهرا رهنورد همسر موسوی بدون تشکیل دادگاه و حکم قضائی بازداشت خانگی شدند.

لاریجانی گفت: «ماهیت این کار شبیه همان کاری است که در فتنه ۸۸ صورت گرفت؛ نقل کرده‌اند که کاندیدایی در جمع هواداران خود خطاب به آنان گفته است که ما آمده‌ایم حصر را بشکنیم. شما چه کاره‌اید که بخواهید حصر را بشکنید؟»

این مطلب را شیر کنید

Check Also

سران سه قوه در اعتراض به حضور احمدی نژاد در مجمع تشخیص مصلحت، به جلسات آن نمی‌روند

روزنامه جوان خبر داده است که سران 3قوه در اعتراض به حضور احمدی نژاد در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن