خانه / ایران / قطع برق در برخی نقاط تهران همزمان با پخش مناظره کاندیداها

قطع برق در برخی نقاط تهران همزمان با پخش مناظره کاندیداها

به گزارش تسنیم در مناطقی از تهران پایتخت ایران در شمال غرب، جنوب غرب و جنوب شرق تهران قطعی های برق در زمان برگزاری مناظره امروز رخ داده است.

کامبیز ناظریان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق تهران بزرگ در این خصوص گفت: 300 هزار کیلومتر شبکه برق تهران در بخش کابلی و  هوایی به تأمین برق مردم اختصاص دارد که شرایط نامساعد جوی که با بروز بارش های متوالی و وزش باد در بسیاری از نقاط تهران همراه شد، موجب قطعی پراکنده برق در نقاطی از پایتخت شد.

ناظریان با بیان اینکه “از مجموع 170 فیدر توزیع برق در شهر تهران 6 فیدر دچار آسیب شدند”، گفت: در میانه برگزاری مناظره امروز قطعی های برق در مناطقی چون منطقه 12 تهران، منطقه 5 تهران، بخشی از جنوب غرب کلانشهر تهران و بخشی از شمال غرب تهران و همچنین منطقه افسریه به وقوع پیوست که بلافاصله نیروهای عملیاتی شرکت توزیع برق تهران بزرگ وارد عمل شدند.

وی افزود: قطعی های برق ناشی از برخورد خودرو، سقوط درخت بر روی کابل های برق و آسیب دیدگی کابل ها و تأسیسات توزیع در شرایط نامساعد جوی بود که در برخی مناطق قطعی برق رفع شده و در دیگر مناطق نیز حداکثر تا 20 دقیقه آینده برق مجددا وصل می شود.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

پلیس تهران: با عروسی مختلط برخورد می‌شود

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »‌  معاون نظارت بر اماکن پلیس تهران گفت ماموران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن