خانه / ایران / قشقایی شیراز پس از ۱۰ هفته برد

قشقایی شیراز پس از ۱۰ هفته برد

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »  در این بازی که از هفته یازدهم رقابت‌های فوتبال دسته یک باشگاه‌های کشور جام آزادگان عصر دوشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد، تیم میزبان با نتیجه ۲ بر صفر حریف خود را مغلوب کرد اما همچنان در رده پانزدهم جدول باقی ماند.

ابتدا در دقیقه ۱۳ محمد جواد عباسی بر روی یک ضربه آزاد، دروازه تیم آلومینیوم اراک را به زیبایی باز کرد و تیم میزبان نیمه نخست را با برتری به پایان برد.

نیمه دوم، تلاش شاگردان محمود فکری سر مربی آلومینیوم اراک برای جبران گل مساوی نتیجه‌ای در بر نداشت و در دقیقه ۸۷ هم محمد جواد عباسی بازیکن قشقایی شیراز از روی نقطه پنالتی گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند تا این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود میزبان پایان یابد.

سرمربی تیم قشقایی: بازیکنان ما از نظر روحی تحت فشار بودند

سرمربی تیم قشقایی شیراز، عصر دوشنبه (سیزدهم آبان) پس از پیروزی تیمش در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل عدم کسب نتیجه مناسب در هفته‌های گذشته، بازیکنان از نظر روحی تحت فشار بودند اما خدا را شکر می‌کنیم که این بازی را بردیم.

مهدی فروردین افزود: هم در نیمه نخست و هم در نیمه دوم، تیم برتر میدان بودیم و توانستیم تیم آلومینیوم اراک را که بازیکنان با کیفتی دارد با شایستگی شکست بدهیم.

وی از بازیکنان تیمش به دلیل این پیروزی با ارزش قدردانی و بیان کرد: محمد جواد عباسی با گلی که از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رساند شرایط روحی تیم را عوض کرد و در این بازی از یک بازیکن ۱۷ ساله استفاده کردیم که کارش راضی کننده بود.

محمود فکری، سرمربی تیم آلومینیوم اراک حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشد.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

افغانستان کشته شدن سه مهاجر افغان در یزد را پیگیری می‌کند

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »  روز چهارشنبه ۱۴ خرداد یک خودروی حامل مهاجران غیرقانونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن