خانه / ایران / قالیباف به نفع رئیسی کنار رفت

قالیباف به نفع رئیسی کنار رفت

بایداق – محمدباقر قالیباف در رشت  : حسن روحانی وعده دروغین داده است .

حسن روحانی در تبریز : گزارش دروغ به رهبری می دهند .

خبرگزاری تسنیم گزارش داده است که روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت در جلسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، محمدباقر قالیباف از رقابت‌های ریاست‌جمهوری اعلام کناره‌گیری و تاکید کرده است که به نوشته این خبرگزاری «همه توان خود را برای پیروزی ابراهیم رئیسی بر دولت ناکارآمد و ناتوان به کار خواهد بست.»

اعلام کناره‌گیری آقای قالیباف در حالی روی داده است که او همین امروز به رشت سفر کرده و در جمع حامیانش علیه دولت روحانی سخنرانی کرده بود.

آقای قالیباف در این سخنرانی حسن روحانی را متهم کرد که در مورد حل مشکلات در ۱۰۰ روز وعده دروغین داده بود.

در همین حال حسن روحانی، رئیس جمهوری و از نامزدهای انتخابات پیش رو در ایران، روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت طی یک سخنرانی در تبریز، مخالفان خود را متهم کرد که در مورد دولت او به رهبر جمهوری اسلامی «گزارش دروغ» می‌دهند.

آقای قالیباف بیانیه‌ای در مورد کناره‌گیری‌اش از انتخابات منتشر کرده و ضمن اعلام حمایت از ابراهیم رئیسی نوشته «مبارزه، تازه آغاز شده است و تا ریشه‌کنی کامل فساد و ناکارآمدی، باید جان و آبروی خود را نیز بی‌چشمداشت فدا کرد.»

روز دوشنبه خبر رسید که مهدی کروبی، از رهبران اعتراض‌های سال ۸۸ اعلام کرده است که در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری ایران شرکت می‌کند و به حسن روحانی رأی می‌دهد.

یک روز پیش از آن، محمد خاتمی، رئیس جمهوری اسبق ایران نیز حمایت خود را از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت سال جاری اعلام کرد 

این مطلب را شیر کنید

Check Also

۴۲ تن در شمال ایران به اتهام شیطان پرستی دستگیر شدند

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »  محمدصادق اکبری رئیس کل دادگستری مازندران گفته است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن