خانه / بین الملل / فیلمی از انهدام یک انبار سلاح متعلق به تروریستهای ی پ گ توسط ارتش ترکیه

فیلمی از انهدام یک انبار سلاح متعلق به تروریستهای ی پ گ توسط ارتش ترکیه

 

 

دستگاه های پرنده هدایت پذیر از دور« پهپاد» ارتش ترکیه در چارچوب عملیات شاخه زیتون در منطقه عفرین حملات اعضای گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ از مناطق مسکونی به سوی خاک ترکیه را به تصویر کشیدند. 

عاملان حمله به ختای، ریحانلی و کیلیس که موجب کشته شدن 7 غیرنظامی و مجروحیت 113 نفر دیگر شدند نیز توسط این پهپادها به تصویر کشیده شدند.

در تصاویری که از محلات حاشیه ای جندیرس در غرب عفرین گرفته شده است، سه تروریست لباس شخصی در اطراف یک خودروی نظامی مجهز به توپ دیده می شود. همچنین یک خودروی حامل ضدهوایی به تروریست ها نزدیک شده و پس از توقفی کوتاه از آن محل دور می شود.

تروریست ها پس از استقرار این خودرو مجهز به توپ به سوی خاک ترکیه و پس از تنظیم نقطه پرتاب، شلیک کرده و به سرعت از محل دور می شوند.

این تروریست ها که ثانیه به ثانیه از سوی پهپادها تعقیب می شوند، کمی بعد به پایگاه متعلق به گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.گ می رسند. در این تصاویر حضور تروریست های دیگر نیز در پایگاه مذکور دیده می شود. 

یکی دیگر از جزییات جالب توجه در این تصاویر سوزاندن لاستیک توسط اعضای این گروه تروریستی برای ممانعت از تصویربرداری از پایگاه و بستن زاویه دید آنها است.

نیروهای مسلح ترکیه با شلیک مستقیم و دقیق مقر این گروه تروریستی در جندیرس که در آن مخفی شده بودند را کاملا منهدم کردند که تصاویر آن نیز توسط پهپادها به ثبت رسید.

– شلیک 98 راکت و خمپاره از عفرین به خاک ترکیه طی 24 روز

گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ پس از آغاز عملیات شاخه زیتون از 21 ژانویه تاکنون 98 حمله راکتی و خمپاره ای به مناطق غیرنظامیدر ختای و کیلیس ترتیب داده اند. در این حملات 7 غیرنظامی از جمله 2 سوری کشته شده و 113 نفر دیگر نیز زخمی شدند.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

کمک ۱۰ میلیارد دلاری قطر به ترکیه برای بالا بردن ارزش لیر

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »  بانک مرکزی ترکیه روز گذشته اعلام کرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن