خانه / ایران / فرصت مجدد مربی تورکمن تیم روبین کازان روسیه به سردار آزمون تورکمن

فرصت مجدد مربی تورکمن تیم روبین کازان روسیه به سردار آزمون تورکمن

به گزارش بایداق نیوز، به نقل از سایت ورزش روسیه،  هفته آینده باشگاه روبین کازان روسیه به احتمال زیاد پس از برگزاری جلسه هیئت مدیره قربان بردیف مربی سرشناس تورکمن روستوف را به عنوان سرمربی جدید اعلام می‌کند.

هئیت مدیره باشگاه روبین کازان به خاطر اینکه فصل جاری را بدون هیچ جامی پشت سرگذاشتند، می‌خواهند دوباره به رقابت‌ها برگردند و قربان بردیف را به همین خاطر انتخاب کردند. قرار است قرارداد گارسیا، سرمربی کنونی روبین کازان با توافقش فسح کنند.

بردیف از سال‌های 2001 تا 2013 هدایت روبین کازان را برعهده داشت و موفق شد در طول این سال‌ها دو بار قهرمانی لیگ روسیه، دو قهرمانی در سوپر کاپ و یک قهرمانی در کاپ روسیه را به ارمغان بیاورد. او از سال 2013 به روستوف رفت و موفق شد این تیم را نایب قهرمان لیگ روسیه کند و در لیگ قهرمانان اروپا حاضر شود.

سردار آزمون، مهاجم ملی‌پوش تورکمن  که مورد توجه این مربی قرار گرفته است، آغاز درخشش خود را با بردیف در روبین کازان آغاز کرد و با انتقال بردیف به روستوف آزمون نیز به روستوف رفت. اکنون با بازگشت بردیف به روبین کازان باید منتظر ماند که این جابه جایی دوباره باعث انتقال آزمون شود.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

نوید افکاری اعدام شد

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق » حسن یونسی، وکیل خانواده افکاری، به نقل از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن