خانه / ایران / شکست سنگین تاریخ : افتضاح فارس زبانان ایران در مقابل اعراب

شکست سنگین تاریخ : افتضاح فارس زبانان ایران در مقابل اعراب

به گزارش بایداق ، استقلال تهران  به عنوان یکی از نماینده های فارس زبان  ایران که توانسته بود به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان برسد، و هفته پیش در بازی رفت موفق شد ه بود با گل دقیقه پایانی کاوه رضایی از روی نقطه پنالتی تیم اماراتی را شکست دهد، با امید زیادی پا به این مسابقه گذاشت که بتواند حداقل یک امتیاز را از این بازی بگیرد. ولی این تیم اماراتی بود که  از همان دقایق ابتدایی بازی فشار زیادی را روی دروازه استقلال وارد کرد.

‫العین استقلال 6-1 تصاویر‬‎ ile ilgili görsel sonucu

تیم العین بعد از خلق چند موقعیت خطرناک روی دروازه استقلال در دقیقه 27 توسط کایو مهاجم خطرناک خود گل اول را روی غفلت مدافعان استقلال به ثمر رساند. بعد از دریافت گل اول درحالی که شاگردان منصوریان قصد داشتند گل خورده را جبران کنند بازهم کایو توانست در دقیقه 32 روی خروج اشتباه مهدی رحمتی گل دوم خودش و تیمش را به ثمر برساند. تا قبل از پایان نیمه اول بازیکنان العین چند فرصت دیگر را نیز روی دروازه استقلال ایجاد کردند که با خوش شانسی آبی‌پوشان این موقعیت‌ها برای العین تبدیل به گل نشد. در نهایت این بازی در پایان نیمه اول با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم اماراتی به پایان رسید. منصوریان در نیمه اول بدشانسی دیگری نیز آورد و آن مصدومیت فرشید باقری بود که مجبور شد اواسط نیمه اول این بازیکن را تعویض کند. همچنین علی قربانی مهاجم خودش را از زمین بیرون کشید و به جای او محسن کریمی وارد زمین شد.

با شروع نیمه دوم تیم استقلال یک فرصت گلزنی به دست آورد که نتوانست از آن استفاده کند. بعد از فرصتی که استقلال از دست داد بازهم این تیم العین بود که حملات خود را روی دروازه استقلال آغاز کرد و تواست در دقیقه 48 توسط عمر عبدالرحمن گل سوم را به ثمر برساند. لی میونگ جو بازیکن کره‌ای العین در دقیقه 55 گل چهارم تیم اماراتی را به ثمر رساند. با دریافت این گل امیدهای استقلال برای کسب نتیجه در این بازیاز بین رفت  و در نهایت محمد عبدالرحمن در دقیقه 60 گل پنجم نماینده امارات را به ثمر رساند. ولی این پایان کار برای شاگردان منصوریان نبود و استقلال در دقیقه 75 توسط ناصر الشهرانی گل ششم را نیز دریافت کرد. شاگردان منصوریان در دقیقه 82 توسط کاوه رضایی توانستند یکی از گل‌های خرده را جبران کنند. در دقایق پایانی این بازی بازهم تیم العین فشار بیشتری روی دروازه استقلال آورد. در نهایت تیم العین در مجموعه رفت و برگشت توانست تیم استقلال را با نتیجه 6 بر 2 شکست دهد و راهی مرحله بعد شود.این شکست یکی از سنگین ترین شکست نماینده فارس زبانان ایران در مقابل اعراب بود .

این مطلب را شیر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن