خانه / بین الملل / شکست سنگین بشیکتاش از بایرن ، صعود بایرن را تا حدودی قطعی کرد

شکست سنگین بشیکتاش از بایرن ، صعود بایرن را تا حدودی قطعی کرد

به گزارش بایداق _ در این دیدار شاگردان یوپ هاینکس کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت توانستند مقابل حریف ترک که 75 دقیقه 10 نفره بازی کرد، به یک پیروزی پرگل برسند.

همانطور که انتظار می رفت، بایرن بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 6، چیزی نمانده بود که روی ارسال آلابا، مولر با ضربه سر دروازه را باز کند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

پس از آن بازی متعادل تر شد و بشیکتاش هم که کمی پیش کشیده بود، توانست یک موقعیت روی دروازه بایرن ایجاد کند اما تالیسکا موفق به گلزنی نشد.

در حالی که بایرنی ها سخت به دنبال زدن گل اول بودند، اخراج ویدا در دقیقه 16، شرایط را برای این تیم آسان تر کرد. اشتباه هاچینسون باعث شد تا لواندوفسکی صاحب موقعیت شود و ویدا برای اینکه مانع از گلزنی ستاره لهستانی شود، او را سرنگون کرد و داور هم مدافع کروات بشیکتاش را اخراج کرد.

بایرنی ها از این برتری استفاده کردند و فشار زیادی روی دروازه بشیکتاش وارد کردند اما موقعیت های این تیم یکی پس از دیگری از دست می رفت تا اینکه سرانجام در دقیقه 43، قفل دروازه بشیکتاش باز شد. روی حرکت خوب کومان و با دخالت آلابا، توپ در مقابل دروازه به مولر رسید و او هم با یک ضربه ساده کار را تمام کرد.

فشار حملات بایرن در دقایق پایانی هم ادامه داشت و چیزی نمانده بود که در همان نیمه اول به گل برسند اما حضور به موقع په په، دروازه بشیکتاش را نجات داد و نیمه اول با یک گل به سود بایرن به پایان رسید.

نیمه دوم را بایرن هجومی تر آغاز کرد و این بار خیلی زود به گل رسیدند. روی یک حرکت تمرین شده، توپ در نهایت با پاس رو به عقب لواندوفسکی در مقابل دروازه به کومان رسید و او هم با یک بغل پای دقیق، کار را تمام کرد.

برتری بایرنی ها بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم کاملا بر بازی مسلط بودند تا اینکه در دقیقه 66، به گل سوم رسیدند. روی ارسال بی نقص جاشوا کیمیچ بود که توماس مولر با یک والی تماشایی توانست اختلاف را به سه گل افزایش بدهد.

چ

چهار دقیقه بعد مولر می توانست هت تریکش در این دیدار را کامل کند اما ضربه سر به شکل خطرناکی از بالای دروازه بشیکتاش به بیرون رفت.

اما فشار حملات بایرن سرانجام در دقیقهه 79 به گل چهارم منجر شد. یک شوت محکم از هوملس از پشت محوطه جریمه، با دفع ناقص دروازه بان بشیکتاش همراه شد و توپ برگشتی را لواندوفسکی تبدیل به گل کرد.

 اما این هم پایان کار نبود و بایرنی در دقیقه 88 توانستند به گل پنجم برسند. روی پاس در عرض دقیقه توماس به دهانه دروازه، لواندوفسکی به راحتی دروازه بشیکتاش را باز کرد تا صعود بایرن به مرحله بعد، تقریبا در همین دیدار رفت قطعی شود.

در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با برتری 5-0 بایرن به پایان رسید.

این مطلب را شیر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن