خانه / عناوین اخبار / شکستن قفل و ورود شبانه به مغازه عباس لسانی

شکستن قفل و ورود شبانه به مغازه عباس لسانی

اوختای لسانی فرزند عباس لسانی از فعالین حرکت ملی در شهر اردبیل خبر از شکسته شدن قفل مغازه آقای لسانی داده است.

به گزارش آراز نیوز به نقل ازاؤیرنجی سسی، سه‌شنبه ۸ صبح اوختای لسانی به هنگام مراجعه به مغازه متوجه شکسته شدن قفل کرکره شده و بدون هیچ عکس‌العملی به پلیس ۱۱۰ زنگ میزند. هرچند با تأخیر، پلیس در محل حاضر و اقدام به تحقیقات اولیه می‌نماید. در این هنگام عباس لسانی نیز در محل حاضر می‌شود. درنهایت مشخص می‌شود به‌رغم به‌هم‌ریختگی مغازه هیچ‌گونه سرقتی صورت نگرفته است.

بعد از حضور اکیپی از اداره تشخیص هویت و نمونه‌برداری از اثر انگشت‌های موجود، عباس لسانی به همراه مأمورین جهت شکایت در محل کلانتری ۱۵ حاضر و با تنظیم شکایتی اعلام می‌دارد: «این ورود، آن‌هم با شکستن قفل در چهارراهی پررفت‌وآمد به مغازه‌ای که درست در روبرویش دوربین ۲۴ ساعته راهنمایی و رانندگی نصب هست کمی تأمل‌برانگیز است. اگر این‌یک عمل سارقانِ است پس چرا سرقتی صورت نگرفته است؟ آنان که با خیال راحت تمامی سوراخ سنبه‌های مغازه را به‌هم‌ریخته‌اند در پی چه بوده‌اند؟ من به‌عنوان یک شهروند از مسئولین امنیتی- انتظامی انتظار دارم در سریع‌ترین زمان ممکن ورود کنندگان با شکستن قفل به مغازه را شناسایی و بازداشت نموده و تحقیقات لازم را در رابطه باانگیزه‌ی ایشان و یا محرکین احتمالی آن به عمل‌آورند. در غیر این صورت یا توانایی ایجاد امنیت واقعی برای شهروندان را ندارید یا اینکه سازمان‌دهی و معاونت این فعل مجرمانه از سوی خود مسئولین امنیتی- انتظامی باانگیزه‌های مغرضانه و هدفمند انجام‌شده است»

گمانه‌زنی‌های در رابطه با ورود نیروهای امنیتی به مغازه آقای لسانی وجود دارد. برخی از فعالین حرکت ملی این‌گونه رفتار را برای تحت‌فشار قرار دادن خانواده آقای لسانی تعبیر می‌کنند.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

هشدار وزیر کشور ترکیه به ایران درباره پناه دادن به تروریست‌های پ.ک.ک

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق » به گزارش خبرگزاری آناتولی، سلیمان سویلو که برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن