خانه / ایران / روحانی ترس از ویروس کرونا را توطئه دشمن دانست

روحانی ترس از ویروس کرونا را توطئه دشمن دانست

به گزارش «وبسایت خبری تحلیلی _ بایداق » حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران عصر دیروز سه شنبه در اولین جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت که انتشار ترس از ویروس کرونا توسطه دشمن است.

وی افزود: گزارشی که وزیر بهداشت در آغاز جلسه دادند گزارش امیدوار کننده ای بود چرا که حرکت به سمت کنترل این ویروس است. مراجعه کنندگان در بسیاری از شهرهایی که در روزهای پیش زیاد بوده به شدت کاهش پیدا کرده است. افرادی که از بیمارستان مرخص می‌شوند و تست آنها مثبت بوده و دوران درمان خود را گذرانده اند این هم افزایش پیدا کرده است که این دو خبر برای جامعه ما بسیار امیدوار کننده است.

رییس جمهوری ایران گفت: همه باید به تمام مراقبت‌های بهداشتی که توصیه می‌شود، عمل کنند. مدارس، دبیرستان، دانشگاه و کارگاه‌ها همه باید دقت کنند، مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی را انجام بدهند اما همه باید کار و فعالیت کنیم و این یکی از نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان ما است که با هراس‌افکنی زیاد در جامعه، کشور را به تعطیلی بکشانند.

روحانی اضافه کرد: هر جایی که ستاد از شنبه لازم دید اگر مدرسه، دبیرستان، دانشگاهی و محل اجتماعی یا مورد خاصی را تشخیص داد خودش اعلام می‌کند بنابراین از روز شنبه همه روال‌ها با صورت عادی خواهد بود اگر مورد خاص و شرایط ویژه را ستاد ملی به آنها اعلام می‌کند و اجتهاد در برابر نص نباید داشته باشیم همه موظف هستند از ستاد اطاعت کنند.

براساس آخرین اخبار رسمی، تاکنون 96 تن از شهروندان ایران به ویروس کرونا مبتلا شده و 16 نفر بر اثر بیماری جان خود را از دست داده اند.

در تاریخ 19 فوریه مرگ دو ایرانی بر اثر ویروس کرونا در شهر قم  تائید شد. علاوه بر قم، استان‌های مرکزی، تهران مازندران، گیلان، فارس، هرمزگان، خراسان رضوی، سمنان، البرز، همدان و کرمانشاه درگیر این بیماری شده‌اند.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

رونمایی از کیت تست 15 دقیقه‌ای کرونا در ترکیه

وزارت بهداشت ترکیه از کیت تشخیص سریع ویروس کرونا در 15 دقیقه رونمایی کرد. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن