خانه / ایران / راهیابی ورزشکار اهری به مسابقات جهانی بدمینتون اسپانیا

راهیابی ورزشکار اهری به مسابقات جهانی بدمینتون اسپانیا

 رئیس اداره ورزش و جوانان اهر گفت: حسین رضایی پس از قهرمانی در مسابقات انتخابی بدمینتون کیش به مسابقات جهانی اسپانیا راه یافت.

 جابر اسدی ضمن اشاره به اینکه ورزشکار اهری در مسابقات کشوری پیوند اعضا افتخار آفرید، اظهار داشت: حسین رضایی بدمینتون باز اهری بدنبال موفقیت های پی درپی خود، توانست به مسابقات جهانی اسپانیا را یابد.

وی با بیان اینکه رضایی قبلا نیز موفقیتهای زیادی کسب کرده بود گفت: ورزشکار اهری رشته بدمینتون قبلا نیز توانسته بود در سال ۲۰۱۲ در کشور آفریقای جنوبی ودر سال ۲۰۱۴ در کشور آرژانتین در مدال طلای قهرمانی جهان را در بخش انفرادی رشته بدمینتون دوبل و رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال کسب کند.

اسدی ادامه داد: حسین رضایی در پی موفقیتهای خود توانست با کسب عنوان قهرمانی در مسابقات انتخابی بدمینتون کیش به مسابقات جهانی اسپانیا نیز راه پیدا کند که با این کار برگ زرین دیگری در ورزش شهرستان ثبت گردید.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر در پایان خاطر نشان کرد: افتخارات امروز جامعه ورزشی در سایه تلاش و کوشش ورزشکاران و مربیان حاصل می شود و باید از تلاش های این مربیان گمنام و همواره در سایه قدردانی کرد.

 

منبع: اهروصال

این مطلب را شیر کنید

Check Also

قاشقایی و اونون فولکلورو

کتاب قاشقایی و اونون فولکلورو به معنی قاشقایی و فولکلورش نام کتابی ایست که توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن