خانه / ایران / دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه: دستگیری بیش از ۵۰ «عنصر تروریستی» در کرمانشاه

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه: دستگیری بیش از ۵۰ «عنصر تروریستی» در کرمانشاه

به گزارش آرازنیوز به نقل از ایرنا، نعمت صادقی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه روز یکشنبه چهارم تیرماه از دستگیری بیش از ۵۰ نفر مرتبط با گروههای تروریستی خبر داد و گفت: «مقادیر قابل توجهی از کمربندهای انفجاری، چاشنی های الکترونیکی و تسلیحات از دستگیرشدگان کشف و ضبط شده است.»

این مقام قضایی با اعلام اینکه با «عقبه، عناصر، تیم ها و پشتیبانان گروه های تروریستی برخورد جدی شده است» افزود: «اشراف و احاطه کامل اطلاعاتی در استان و مرزهای آن برقرار است و ادعای تیراندازی و درگیری در مرزها کذب است».

مقام های امنیتی و قضایی جمهوری اسلامی ایران پس از حملات ۱۷ خرداد به مجلس شورای اسلامی و مرقد خمینی در تهران از دستگیری دهها تن در مناطق مختلف خبر داده اند.

از جمله بر اساس یکی از بیانیه‌های وزارت اطلاعات که روز ۱۹ خرداد منتشر شد، ۴۱ نفر از اعضای داعش در استان‌های مختلف از جمله تهران، کرمانشاه، کردستان و آزربایجان غربی دستگیر شدند.

سپاه پاسداران نیز در روزهای بعد از انهدام گروه‌های تروریستی در استان‌های سیستان و بلوچستان وکردستان خبر داد و عنوان کرد گروهی که در سیستان و بلوچستان بوده از حمایت‌های سازمان جاسوسی عربستان سعودی بهره می‌برده است.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

قاشقایی و اونون فولکلورو

کتاب قاشقایی و اونون فولکلورو به معنی قاشقایی و فولکلورش نام کتابی ایست که توسط …

یک نظر

  1. تعقيب: cialis 20mg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن