خانه / ایران / خنده های دراکولا

خنده های دراکولا

خنده های دراکولا

محمد نوری زاد

نوری زاد: ”

یک: ما آموخته ایم که به آخوندها و آیت الله ها احترام بگذاریم. بشرطی که آنان نیز به شعور مردم احترام بگذارند! اما آیت الله هایی چون این(صافی گلپایگانی) به حوزه های شعوری مردم پای نهاده اند و در این حوزه ها، به دخالت و خرابکاری مشغولند! این آیت الله ها، اگر تنها به «ابراز نظر» در باره ی موسیقی و حجاب و بهاییان و کافران و حلال و حرام بسنده می کردند، و انتخاب را بعهده ی مردم وا می نهادند، ما را با اینان – جز احترام – مراوده ای نبود. اما نه، اگر در این چهل سال، تلویزیون مجاز به نشان دادن آلات موسیقی نبوده، و اگر بانوان ما به حفظ حجاب مجبور بوده اند، و اگر هموطنان غیر شیعه ی ما از حقوق شهروندی بی بهره اند، و اگر میلیاردها پول مردم ایران به عراق و سوریه و لبنان و فلسطین سرازیر می شود، و اگر این آیت الله ها کاری به دزدی ها و آدمکشی های بیت رهبری و سپاه ندارند، همه و همه را ما به دخالتهای این موجودات زیرخاکی مربوط می دانیم و دلیلی بر احترام بی چون و چرا نمی بینم و تا هر کجا که مقدورمان باشد، دست به پاکسازی شان می بریم!

دو: هشتم مردادماهی که گذشت، سالروز کشتار وحشیانه ی زندانیان سیاسی در تابستان خونین و آتشین سال 67 بود که در آن، قتل عامها از ساعت نه صبح شنبه هشتم آبانماه در زندان گوهر دشت آغاز شد. در آن تابستان گرم و خونین، و طی دوماه، یعنی مرداد و شهریور، بیش از پنج هزار زندانی سیاسی را ( چه مسلمان و چه نامسلمان، چه چپ و چه راست)که همگی در حال تحمل و گذراندن دوران حبس خود بودند، در زندانهای سراسر کشور قتل عام کردند! این زندانیان که در دسته های چند نفره به دار آویخته و یا تیرباران شدند، بی نام ونشان و با لباس و پیکر های خونین و خاکی بر روی همدیگر و غریبانه با کمپرسی در گودالهای بزرگ خالی شدند! نام آشناترین اعضای هیأت مرگ در آن سال اینان اند: جناب سید روح الله خمینی، احمد خمینی، شیخ مصطفی پورمحمدی، و سید ابراهیم رییسی!
عمامه ها خیلی بالا!

سه: چه کربلاست اینجا، چه پر بلاست اینجا، بله، اینجا کربلاست! و استادیومی که با پول دزدیده شده ی مردم ایران ساخته شده! افتتاحیه‌ مسابقات فوتبال غرب آسیا در کربلا بطور زنده از تلویزیون دولتی عراق پخش شد و در آن زنان سر برهنه در کنار مردان رقصیدند و موسیقی نواختند و شادمانی کردند و یک شیشکی نثار بعضی ها کردند. گرچه من دل خوشی از خورندگان پول مردم ایران ندارم، اما به مردم عراق آفرین می گویم که: بجای سینه زنی و زنجیر زنی و قمه زنی، و البته بکوری چشم بعضی ها، این مختصر آزادی خود را جانانه ابراز می کنند! کربلا برای ملایان و مداحان مفتخوار، نه اسم یک شهر با شهروندان آن، که دکانی ست برای گریاندن و اشک گرفتن از مردم! وگرنه، چرا باید یک شهر و مردمانش را در اندوه و درد و اشک خلاصه دید؟
عمامه ها بالا
بالاترتر!

چهار: رضا ملک آزاد شد! رضا ملک با پایداری آزاد شد! رضا ملک با پایداری پیروز شد! وی پس از تحمل بیست و هشت ماه زندان، بدون حتی یک روز مرخصی، به زندان بزرگ پای نهاد. ایشان باید پنجاه روز پیش بیرون می آمد! رضا ملک، پیش از این، سیزده سال از عمرش را در زندان گذرانده بود!
۹۸/۵/۹

پنج: شیخ فضل الله نوری می گفت:
تو را به حقیقت اسلام قسم می‌دهم! آیا این مدارس جدیده خلاف شرع نیست؟ و آیا ورود به این مدارس مصادف با اضمحلال دین اسلام نیست؟ آیا درس زبان خارجه و تحصیل شیمی و فیزیک، عقاید شاگردان را سخیف و ضعیف نمی‌کند؟ مدارس را افتتاح کردید، آنچه توانستید در جراید از ترویج مدارس نوشتید، حالا شروع به مشروطه و جمهوری کردید..! چه معنی دارد زن درس بخواند؟ این عین اشاعه فاحشه خانه‌ ها است و صرف وجوه متبرکه روضه خوانی و وجوه زیارات برای افتتاح مدارس تربیت نسوان و دبستان دوشیزگان مخالف اسلام است.
محمد نوری زاد می گوید:
امروز، دختران و عروسان و همسران هر آیت الله و طلبه و ملا و آخوند اگر به مدرسه و دانشگاه می روند و اگر هرکدام اینان در جایی استخدام اند و پرستار و دکتر و تحصیل کرده اند و در خیابانها رانندگی می کنند و موسیقی گوش می کنند و لباس مرتب می پوشند و روبنده نمی زنند، همه و همه و همه را مدیون مرد بزرگ و ایرانی ای هستند به نام «رضاشاه کبیر»! که اگر زحمت های رضاشاه در پس راندن ملاهای زیرخاکی ای چون شیخ فضل الله نبود، همین اکنون زنان و دختران ما در اندرونی خانه ها زندانی بودند!

شش: من از این کفتار پوزشخواهی می کنم، اما اگر بخواهم مختصری از چهره ی باطنی «شیخ مصطفی پور محمدی و سید ابراهیم رییسی» را نشانتان بدهم، می شود همین! با این تفاوت که این حیوان، بنا به غریزه اش، لاشه ی مردگان را می درد، اما پورمحمدی ها، در سال ۶۷ سر در شکم چندین هزار زندانی فرو بردند و زنده زنده آنان را دریدند!

این مطلب را شیر کنید

Check Also

دومین شماره نشریه اجتماعی و فرهنگی یولوموز منتشر شد.

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »  دومین  شماره نشریه بین اللملی قاشقایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن