خانه / عناوین اخبار / حضور مدیرعامل تراکتورسازی در باشگاه بشیکتاش

حضور مدیرعامل تراکتورسازی در باشگاه بشیکتاش

مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در مسابقه پایانی و مراسم اهدای جام لیگ فوتبال ترکیه حضور پیدا کرد.

تیم فوتبال بشیکتاش ترکیه در هفته پایانی رقابت های لیگ این کشور میزبان تیم عثمانلی اسپور بود که پس از پیروزی قاطع در این مسابقه جشن قهرمانی باشگاه بشیکتاش با حضور هواداران این تیم در استانبول برگزار شد.
آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی همچنین در ملاقات با احمد نورجبی نایب رئیس باشگاه بشیکتاش زمینه های گسترش همکاری های دو باشگاه را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
بر این اساس طبق توافقات صورت گرفته بین مصطفی آجورلو و احمد نورجبی مقرر شد دو باشگاه تراکتورسازی ایران و بشیکتاش ترکیه در دو مسابقه دوستانه به صورت رفت و برگشت در شهرهای تبریز و استانبول مقابل هم قرار بگیرند. تاریخ دقیق برگزاری این دو مسابقه همزمان با مهلت فیفا دی و با موافقت سرمربیان دو باشگاه تعیین خواهد شد که احتمالا نخستین مسابقه در نیم فصل سال آتی برگزار می شود.
بررسی زمینه همکاری آکادمی های دو باشگاه از دیگر موارد مطرح شده در مذاکرات آجورلو و نورجبی بود که بر این اساس مقرر شد بازیکنان مستعد و برگزیده آکادمی تراکتورسازی فرصت حضور در آکادمی باشگاه بشیکتاش ترکیه را پیدا کنند و زمینه انتقال استعدادهای فوتبال آذربایجان از این طریق به لیگ ترکیه و همچنین لیگ های معتبر فوتبال اروپا فراهم شود.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

رئال مادرید و بشیکتاش در یک هفته مانده به هفته پایانی به عنوان تیم نخست به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند

تیم های رئال مادرید و بشیکتاش با پیروزی و تساوی برابر حریفانشان توانستند به مرحله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن